Саморозвиток

Все, що відбувається в житті – не випадково

Прочитайте цей текст, і ви зрозумієте причину багатьох своїх проблем.
34.4к.

Чи вірите ви в те, що абсолютно все відбувається з певної причини?

Якщо ні, то зовсім даремно. Прочитайте цей текст, і ви зрозумієте причину багатьох своїх проблем. Крім того, ознайомитеся з філософією, яка допоможе усвідомити одну з найважливіших істин: ВСЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ З ЯКОЇСЬ ПРИЧИНИ.

Чи чули ви коли-небудь вислів: «Чим більше речі змінюються, тим більше залишаються незмінними»?

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Першим це сказав Арістотель. Він вірив, що наша Всесвіт перебуває в постійному русі – все тече, все змінюється.

Проте в цей же час існує одна річ, яка залишається незмінною. Аристотель називав її «ентелехія» – внутрішня сила, що потенційно містить у собі мету і кінцевий результат, наприклад, сила, завдяки якій з грецького горіха виростає дерево.

Арістотель був упевнений, що абсолютно все на нашій землі має своєї внутрішньої «энтелехией». Також вона є унікальним потенціалом кожної людини.

Пояснював великий філософ це наступним чином: «Володіння здатністю рости є самим великим потенціалом, який притаманний і людині, і тваринам, і речей».

Розглянемо наступний приклад. Візьмемо величезний могутній дуб. Його подорож до величі починається з маленького жолудя – насіння.

Звичайно, сім'я має пройти певні зміни та етапи розвитку, щоб повністю розкрити свій потенціал. Але потенціал постійний: стати сильним і могутнім дубом.

Ви ніколи не побачите, щоб з жолудя зросла петунія, парасольку або піца. Чи Не так?

Читайте також: 10 речей, відпустивши які, я стала вільною

Згідно з ученням Аристотеля, все в нашому житті відбувається з певної причини: допомогти нашій «ентелехії». Тому досвід дається не просто так. Він призначений для того, щоб формувати та визначати людини в надії «виростити» його сильним і могутнім.

Повірте, абсолютно все відбувається в нашому житті з якоїсь причини. Щоб краще зрозуміти цю істину – повернемося до нашого дуба. Коли його накриває величезними хвилями шторму, і він витримує і не ламається, то стає ще більш міцним.

Урагани та бурі роблять його стовбур і гілки ще більш сильними і витривалими. Під натиском природних катаклізмів дуб інтуїтивно згинається, але в результаті не тільки не гине, а стає справжнім велетнем.

Розумієте, про що мова? Цей шторм – скільки б він не тривав – може стати найкращим, що взагалі могло статися з дубом. Адже він допоміг йому вирости міцним і витривалим. Повністю розкрити свій потенціал!

Точно також кожна людина може використовувати всі свої біди і негаразди для того, щоб вирости в наймогутнішого себе». Як?

Для цього можна скористатися тим, що Арістотель називав «усвідомленим розумінням». Мова йде про унікальну здатність людини аналізувати і дивитися на життя з різних точок зору. Коли ви приймете цю філософію, то зможете зрозуміти, чому і як необхідно «прогинатися» під час шторму. Ви вже не будете злитися і гнівно чинити опір тому, що життя випробовує вас!

Плюс полягає також у тому, що ви, нарешті, зрозумієте найважливішу річ у нашому житті...

А саме: що абсолютно все відбувається з певної причини!

Наприклад, ви тільки що пережили дуже болісний розрив з коханою людиною. Ваше серце розбите, нічого не хочеться...

А чи знаєте ви, що набутий досвід можна використовувати з користю для себе?!

«Розставання, яке призвело до краху, може стати справжнім проривом вперед!»

Іншими словами, те, що на перший погляд може здаватися дуже болючим розчаруванням і поразкою, можна сприймати з «усвідомленим розумінням», як можливість для зростання.

У всі важкі часи, які випадають на вашу частку, існують визначені мета, зміст та можливість для росту.

Життєві труднощі для того нам і даються, щоб надати чудову можливість змінити себе, стати міцнішою і сильнішою. Отже, ваша мета: використовувати свою «энтелехию»!

Це факт:

Погані речі, як і погані люди, існували і будуть існувати на нашій планеті.

Це факт:

Ви не можете контролювати більшу частину того, що відбувається в житті. Наше життя – це завжди поєднання вільної волі людини і мінливості долі.

Це факт:

У вас завжди є свобода вибору: включити «усвідомлене розуміння» і стати самим могутнім «Я».

Свобода волі дає вам...

  • Вибирати варіант, коли ви перетворюєте свій біль – у вигоду.
  • Дивитися на своїх «мучителів», як на наставників і жадібно вбирати ідеї, до яких ви можете прийти з їх допомогою.
  • Перетворити боротьбу в безцінні уроки, які зроблять вас сильніше.
  • Повірити і усвідомити те, що все в нашому житті відбувається з однієї причини – змусити стати ще міцніше і мудріше, рости і розвиватися.

Тому, коли у вас наступлять важкі часи – просто згадайте про Аристотеля і могутніх дубах.

Запам'ятайте:

Усвідомлене розуміння – це найбільш ефективна формула для вашого зростання і руху вперед.

Вірте в свою внутрішню «энтелехию», в те, що у вашій душі – унікальний шлях, і ви побачите дивну силу, яка буде сприяти вашому зростанню.

Ну і на завершення – цитата, яка допоможе остаточно усвідомити, що все в нашому житті відбувається з причини:

«Що б не траплялося з вами, не мучьтесь питанням ЧОМУ? Краще сфокусуйтесь на те, НАВІЩО ці події послала доля. Зрозумійте, що вони ведуть вас до чогось кращого і прекрасного від жорстокої і суворої реальності. Коли ви зрозумієте НАВІЩО, то відразу ж отримаєте відповідь на питання ЧОМУ. Не чиніть опір. Довіртеся життя – вона мудріше».

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст