Саморозвиток

3 речі, які варто повторювати собі кожен день

Ніколи не відступайте заради самого важливого: власного щастя.
3.2к.

Ніхто не проживе життя за вас. Ви самі творите свою долю. А чи використовуєте ви при цьому один з найбільш сильних інструментів: ваш внутрішній голос? Він може зміцнити вашу впевненість і заглушити голоси всіх тих критиків і скептиків, які вас оточують.

Бувають часи, коли наш шлях крут, ухабист і стомлюючий. Саме в такі особливо важкі дні вам потрібно навчитися покладатися на свій внутрішній голос, щоб знайти сили рухатися далі.

Можливості закінчуються тільки тоді, коли ви самі відмовляєтеся їх бачити і використовувати. Зрозумійте, успіх ніколи не стане вашою неподільною власністю. Його можна тільки взяти в оренду», оплачуючи ренту кожен день.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Відповідайте чесно: ваш голос приєднується і зливається з негативним хором скептиків? Якщо «так», вам варто передати своє мислення по іншому шляху, наприклад, нагадавши собі про наступних трьох речах. Зробіть це сьогодні і повторюйте кожен наступний день...

1. Я зроблю це сьогодні.

Зволікання можна порівняти з рухомими пісками. Якщо ви отчаетесь, вас просто затягне в трясовину.

Нерішучість спонукає вас шукати виправдання за виправданням. В результаті перебування в підвішеному стані просто позбавить вас сну. Поки ви переконуєте себе, що нічого не можна зробити, «ніщо» і буде тим, чого ви досягнете.

Просто дозвольте внутрішнього голосу надихнути вас. Не погоджуйтеся на відповідь «ні», особливо від вас самих.

2. Я це заслужив.

Якщо ви відносите себе до людей, які погоджуються на щось менше, ніж мріють, то обов'язково прикладіть зусилля, щоб втекти з «небезпечної зони» комфорту. Спробуйте. Не важливо, заради якої мрії ви це зробите.

Будь то робота по серцю, хобі або відносини, почніть нагадувати собі, що ви гідні кращого. А потім дійте, інвестуйте в себе і свою мрію. Ніколи не відступайте заради самого важливого: власного щастя.

3. Я точно знаю, що можу.

Страх невдачі (особливо він сильний, якщо ви вже зазнали падіння) є одним з найбільших перешкод на шляху до вашої мрії. Але найчастіше його можна усунути, лише «подкрутив звук» свого внутрішнього голосу.

Ми всі боїмося, але якщо постійно слухати свій страх, повністю реалізувати свій потенціал просто не вийде.

Дозволяючи страху паралізувати себе, ви створюєте план посередньою життя і пропускаєте безцінні уроки, засвоїти які можна тільки методом проб і помилок.

Переконайтеся, що ваш позитивний внутрішній голос звучить голосніше, ніж ваш страх. Так, подолання страху — це непростий процес. Вкрай некомфортно виходити на межі власних кордонів, але почуття свободи, отримане в обмін... Цей дарунок ні з чим не зрівняється.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст