Саморозвиток

Вам ніхто не допоможе, окрім вас самих

Тільки ви відповідальні за своє життя і благополуччя, тільки ви знаєте себе краще, ніж всі психологи разом узяті, тільки ви зможете зцілити себе самі. Як так? Поясню нижче.
7.1к.

Те, про що я хочу написати — це, як завжди, мій власний досвід і досвід моїх близьких.

Кожен раз я продовжую переконуватися, що людина може допомогти собі тільки сам у цьому житті. Ні лікарі, ні психологи, ні цілителі і ясновидці не в змозі допомогти на 100%, і навіть на 80%, та їм це особливо й не треба. Їм би зі своїм життям розібратися, у самих проблем навалом.

Звичайно, тут не йдеться про гострих станах здоров'я, коли справа стосується життя і смерті. І я не кажу, що профі, лікують душу і тіло, зовсім марні. Звичайно, вони корисні і потрібні світу, АЛЕ...

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

МИ ВСІ ЗВИКЛИ І ПОСТІЙНО ШУКАЄМО ДОПОМОГУ ЯКОЇСЬ ЧАРІВНОЇ ПІГУЛКИ

... яка позбавить нас від хронічного захворювання, поверне в сім'ю чоловіка (взагалі незрозуміло як, але головне, обов'язково поверне), змусить дітей бути слухняними, адекватними і добре вчитися, допоможе дівчині вийти заміж та інше подібне.

Це така особливість нашого менталітету, чи що, як у казці про Ємелю-дурника, у якого піч сама все робила або це: «Горщик, не вари!»

Хочеться відразу сказати відразу: ЧАРІВНОЇ ПІГУЛКИ НЕМАЄ І НІКОЛИ НЕ БУДЕ!

Тільки ви відповідальні за своє життя і благополуччя, тільки ви знаєте себе краще, ніж всі психологи разом узяті, тільки ви зможете зцілити себе самі. Як так? Поясню нижче.

Чому не психологи

Так, ці фахівці чудові і можуть підтримати людину на деяких етапах його життя, допоможуть «прибрати» в голові і вирішити інші певний проблеми. Але не варто опиратися лише на допомогу психолога і вірити, що після роботи з ним ваше життя засяє всіма кольорами веселки. Психолог — така ж людина, як і ви. Його думка суб'єктивно майже завжди, що б він не стверджував. До того ж багатьом відомо, що психологи вирішують свої проблеми, через проблеми клієнта. Запас знань теж обмежений і сприймається так само суб'єктивно, через призму власного світогляду і переконань. Це не погано і не добре, просто так є.

Важливо зрозуміти одну річ: людина— це складна система, цілий мікрокосм, сюди ж включаємо Карму, родові програми, власні дії при житті, світогляд, цінності, переконання та ін Який психолог зможе пролізти всередину всього цього, володіючи всіма знаннями Всесвіту відразу, об'єктивно і цілісно з ходу оцінити обстановку і дати ту саму чарівну пігулку? Жодної.

Тому все, що вам говорять, постарайтеся фільтрувати через призму власного сприйняття, ставитеся до отриманих знань обережно і намагайтеся не зводити їх в ранг незаперечних постулатів. Тому що завжди є «дещо» приховане навіть від «очей» ясновидця.

Вам ніхто не допоможе, окрім вас самих

Постарайтеся розвинути чутливість (інтуїтивність), сприйнятливість до знаків Всесвіту, гнучкість сприйняття інформації (незакостенелость), і намагайтеся думати ще й своєю головою, виходячи з того, що вам говорять на консультаціях. Всі ці якості допоможуть вам краще пізнати і зрозуміти себе, проникнути так глибоко в себе, як не зможе ніхто з фахівців.

Чому не цілителі

Цілительство працює в декількох випадках:

  1. Людина на 100% вірить у позитивний результат сеансу;
  2. До цілителя прийшов «його» клієнт (тут довго пояснювати, так як задіяні дуже тонкі енергетичні, родові і інші процеси);
  3. Проблема клієнта легка в рішенні та не має за собою хвіст із невирішених родових програм, психотравм, карм минулих втілень і життя.

Як працює цілительство? Людина приходить за чарівною пігулкою з установкою «Я нічого робити не хочу, усвідомлювати не хочу, просто зробіть все за мене». Цілитель робить, черпаючи ресурси з Всесвіту (часто огребает за це, до речі, своїми хворобами і хворобами близьких). Людина йде, задоволений. Проблема нібито вирішена. Вона вирішена на якийсь термін, так.

Але вона ж була йому дана не просто так! Він де-то вчинив неетично, погано, когось образив, був сліпий, глухий і так далі. Так і будь добрий вирішувати цю проблему САМ, інакше баланс у Всесвіті порушиться і проблема повернеться назад до людини тим чи іншим чином і буде тюкати його далі.

Цілитель лише бере невеликий аванс (кредит) за клієнта у Всесвіті або/і лікує на своєму запасі енергії, що теж не завжди правильно та етично, але це інша тема для розмови.

В ідеалі варто сходити до духовного вчителя (до кількох навіть), може почитати відповідні книги, поритися в собі, все скласти і тоді вже точно зрозуміти звідки ростуть ноги у проблеми і як її вирішити. ЗРОЗУМІТИ САМОМУ, знову-таки, а не шукати готових відповідей на свої питання. Їх не буде!

Те ж і з порчами, прокльонами. Чорний магнаскільки мені відомо зі спілкування з Майстрами, не може принести нічого нового в ваше життя. Він «бачить» вже проблемне місце у вашій кармі, енергетичних полях, і просто «погіршує його до екстремального стану. Формує Гордіїв вузол з маленького вузлика у ВАШІЙ ВЛАСНІЙ КАРМУ. Розумієте? Ваша ідеальна завдання: розібратися де (в якій з життів) цей маленький вузлик, як він ставав більше, чому його не розв'язували і хто «косячил» за родом. Через УСВІДОМЛЕННЯ половина роботи вже буде виконано, через ПРИЙНЯТТЯ буде зроблена ще деяка її частина, і далі одному Богу відомо скільки буде тривати частина роботи, на жаль.

Чому не ясновидці і ворожки

Дуже мені сподобалася одна фраза, сказана Серафимом Саровським Мотовилову:

«Людині не можна знати своє майбутнє (чи питати у ворожки як слід поступити), інакше його не буде за що карати і не за що винагороджувати».

По суті, чоловік був народжений в цей світ, щоб прожити СВОЇ уроки, осадити за те і за інше, отримати якийсь досвід, виконати місію, порадіти, поплакати, бути щасливим і нещасним тощо — загалом ЖИТИ повноцінним життям, а не існувати. І цим все сказано.

Який напрошується підсумок

Здається, статті незрозуміло що робити і куди йти. Вірно, питання це складний і у кожної людини свій Шлях, який він сам собі повинен вибрати і прокласти. САМ! Не шукайте чарівної пігулки навіть в цій статті. Її тут теж немає.

На ваш розсуд залишається: чи підете ви до психолога, до десяти психологам, чи підете ви за тренінгів особистісного зростання, зверніться до цілителів і так далі....

Важливо одне: в кожній з цих ситуацій залишайтеся усвідомленими, побувайте в теперішньому моменті і зберігайте тверезе мислення (як би вас не залякували деякі «фахівці»). Пам'ятайте, ви — унікальний складний мікрокосм, всередині якого міститься ціла жива мікро Всесвіт! І ніхто, крім вас самих, не буде її досліджувати і вирішувати проблеми, це надто складне і невдячне заняття для фахівця будь-якого рівня професіоналізму. Тому збирайте інформацію по вашій проблемі тут-там, фільтруючи, безпристрасно, краще максимально об'єктивно, намагайтеся мислити гнучко, вміти почути від фахівців і Всесвіту не те, що хочеться, а те що потрібно почути (яка б гірка не виявилася правда, а вона буде гірка, повірте) і робіть висновки.

Робіть висновки і намагайтеся в підсумку вирішувати проблему самі, звертаючись за підтримкою тільки якщо відчуваєте, що не справляєтеся самі. Пам'ятайте, що якщо ці люди бажають вам добра, мудрі та етичні по відношенню до Всесвіту, то вони можуть лише дати вам напрямок, а йти доведеться самому.опубліковано econet.ru

Автор — Лія Шатуш

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст