Саморозвиток

10 заповідей вільної і сильної особистості

Включіть в свій список якостей ці заповіді, щоб стати вільною і сильною особистістю
5.5к.

Як стати вільною і сильною людиною? Просто необхідно навчитися жити подібним чином. За великим рахунком просто необхідно відмовитися від тих стереотипів, які панують в сучасному суспільстві, і почати жити по-дорослому.

Включіть в свій список якостей наступні 10 заповідей, щоб стати вільною і сильною особистістю:

  1. Я вправі одноосібно оцінювати свою поведінку, слова, емоції і думки та відповідати за наслідки. Я відповідаю за своє життя, а не інші люди. Мені краще знати, що для мене добре, а що – погано.
  2. Я маю право не вибачатися і не пояснювати іншим людям мотиви своєї поведінки. Якщо я так вчинив, значить, на те були свої причини.
  3. Я маю право сам вирішувати, наскільки я відповідаю за те, що роблять і вирішують інші люди. Навколишні можуть робити все, що захочуть, але це було їх рішенням чинити так, а не моїм. Тому вони самі відповідають за наслідки своїх дій.
  4. Я вправі змінити свою думку в будь-який момент. І для цього мені не треба питати чийогось дозволу або згоди.
  5. Я маю право робити помилки і виправляти їх. Я не ідеальний, а значить, можу робити неправильні дії. Але і в моїх силах виправити скоєне.
  6. Я можу в будь-який момент сказати: «Я не знаю», а не знати відповіді на будь-які питання.
  7. Я маю право бути незалежним від доброзичливості і хорошого ставлення інших людей до мене. Якщо інші люди до мене погано ставляться, це їх рішення і проблеми, а не мої. Головне для мене – те, що я сам до себе ставлюся добре і доброзичливо.
  8. Я вправі приймати будь-які рішення, якими б безглуздими вони не були. Якщо хтось не розуміє моїх мотивів дій, це не мої проблеми.
  9. Я цілком можу сказати: «Я тебе не розумію», а не вдавати, що мені все зрозуміло.
  10. Я маю право сказати: «Мене це не цікавить», а не захоплюватися усім, що подобається іншим людям.

Це значно суперечить загальноприйнятим стандартам. Але ж люди все намагаються відповідати прийнятій моралі та етики, разом з тим лише одиниці є вільними і сильними особистостями. А якщо загальноприйнята система не діє, значить потрібно застосувати іншу схему дій, щоб досягти свободи і сили.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.
author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст