Саморозвиток

Інші — твоє відображення

Тибетська мудрість: Інші - лише твоє відображення. Ти не можеш любити або ненавидіти те, що є в інших, якщо це не відображає твоїх власних якостей. Ти отримаєш все, що захочеш - потрібно тільки вибрати собі таке оточення, яке дасть тобі сили та енергію для досягнення мети.
2.5к.

 «Інші — лише твоє відображення. Ти не можеш любити або ненавидіти те, що є в інших, якщо це не відображає твоїх власних якостей. Ти отримаєш все, що захочеш — потрібно тільки вибрати собі таке оточення, яке дасть тобі сили та енергію для досягнення мети.»

Тибетська мудрість

Інші - твоє відображення

Оточення – це ти (Я)

І відповідно, те що ти любиш або ненавидиш в інших, насправді любов і ненависть до себе. Це абстракції? Нічого не значущі слова? А ти придивися. Це дійсно так. Ще трохи і стає чітко зрозуміло – немає сенсу любити і ненавидіти інших. Це рефлектори. Рефлектори твого Я.

Варто придивитися до людей, з якими постійно спілкуєшся – нічого в них немає поганого, тому що вони твоє відображення.

Побачити людину можна тільки відключивши ставлення. Відношення – це завжди ти сам. Можеш контролювати себе, нічого не зміниться. Ставлення до інших, до суспільству завжди буде суб'єктивним і відображати те, що всередині тебе. Єдиний вихід – відмовитися від відносини. Від навішування ярликів.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Це тільки на словах просто, а насправді ...

Насправді – це єдиний спосіб, яким ми вміємо сприймати цей світ, тому що нас так навчили. Якщо лівшу навчити писати правою рукою, він буде писати правою рукою. Хоча він лівша. Це нонсенс, але це реальність.

Уявіть – всі ми лівші, але нас з дитинства вчили писати правою рукою. І всі ми пишемо правою рукою, не тому що так зручніше, а тому що так прийнято. Скажете неможливо? Цілком можливо і реально. Питання техніки і влади.

Уявіть, що ви здатні сприймати оточуючих вас людей – без відносини, без навішування ярлика. Думаєте неможливо? Чому? Тому що вас так навчили? Спробуйте писати лівою рукою, може бути – це реально. Спробуйте сприймати людей без відносини, без ярлика «хороший» або «поганий». Тоді є можливість побачити справжню людину, а не своє відображення.

Джерело: vitamarg.com

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст