Психологія

Кожна людина приходить у ваше життя вчасно

З чим би він не прийшов: з добром або злом. І те, й інше допомагає вам освоїти вашу силу...

Все в нашому житті не випадково. все з якоїсь причини... 

Люди приходять у ваше життя вчасно, з чим би вони не увійшли: з добром або злом. І ті, і інші допомагають вам освоїти вашу силу, її світлу і темну сторону.

Якщо ви здатні дивитися на кожну зустріч, як на виклик сили, ви здатні багато чому навчитися, тому що сила вимагає навичок, щоб керувати нею і не піддаватися її спокусам. Якщо ви розглядаєте кожну таку зустріч як жадану або ненависну — сила стає вашим господарем, а не ви її правителем.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

ххх

Пряме знання законів життя в цій всесвіту запечатано в тілі (у генах, у ДНК). Доступ до цих знань відкривається в трьох випадках: при загрозі життя, при очищенні свідомості від усього сміття, який ми накопичили за своє життя (незавершених гештальтів, застарілих соціальних програм), а так само вченим, зосередженим на дослідженні та вирішенні конкретної наукової задачі.

Ці знання — це не інтелектуальна інформація. Ми можемо інтерпретувати її за допомогою інтелекту, але думки — це не знання, а форма вираження цих знань.

ххх

Люди з хворою самоценкой викликають у мене сильне напруження, тому я намагаюся триматися від них подалі. Для мене хвора самооцінка відрізняється від заниженої тим, що коли у людини самооцінка занижена, він мучиться, але не страждає. А коли хвора — у нього мозок і душа розривається на тисячу колючих ядерних їжачків, коли чиєсь слово або дія потрапляє в його рани. І саме тому він дуже небезпечний.
А адже ніколи не знаєш, яке твоє слово або дія може потрапити в його рани, просто бачиш — людина дуже ранима, образливий, тонкий, натягнутий, як струна, і краще триматися від нього подалі, а то ненароком наступити на міну, і навіть може бути на міну уповільненої дії, яка рвоне вже після того, як ти вирішив, що твої слова і дії іншим людиною прийняті добре.

ххх

Якщо ви підтримуєте людини, живлячої до вас закоханість невзаимно, в тому, щоб він продовжував вас любити, ви, по суті, стаєте наркодилером, які продають наркоману дозу. Це дає вам відчуття влади над ним, а йому — ілюзію надії на щастя в далекому майбутньому, коли ви до нього снизойдете зі свого п'єдесталу.

Радість закінчується, коли закінчується наркотик: у вас терпіння виносити поруч того, кого ви не любите і його очікування, у нього терпіння чекати, коли ви його полюбите. І вся приємність обертається взаємною ненавистю. Для того, щоб не потрапити в таку ситуацію, дуже важливо вміти зупинятися, не спокушаючись владою над іншим і не тішачи себе мріями його почуття до вас. Це не ви така/такий крутий, що вас так люблять. Це людина дуже потребує любові і зі шкіри геть лізе, щоб вам догодити і заслужити вашу любов. І любить він НЕ ВАС, а свою ілюзію, яку він на вас наділ.

Тут немає істинної любові, тут тільки пристрасть і бажання мати з обох сторін. Підтримуючи цю небезпечну гру, ви развращаете і руйнуєте і свою душу, і душу іншого. Якщо ви не любите людину, а просто симпатизуєте йому — відійдіть від нього подалі, чесно сказавши йому, що між вами немає і не може бути взаємності, і ніхто з вас нічого іншого не має. І не чіпайте його, залиште його в спокої. Якщо ви думаєте, що ви своєї великої персоною принесли в його темну життя світло і він повинен радіти, що зустрів вас на своєму шляху — ви привласнюєте собі ЙОГО творчі сили, які були в нього до того, як він зустрів вас. На енергетичному рівні така поведінка називається «жерти чужу енергію».

І, до речі, не розслабляйтеся — він теж жере вашу, віднімаючи ваш час і увагу. І це і є взаємний розпуста, не має ніякого відношення до любові.

За матеріалами: Nina Rubshtein

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст