Психологія

Частина тіла, яку ви миєте першої у ванній, багато розповість про ваш характер

Ось що це означає!
21.9к.

Якщо ви моральний і порядна людина, то вважаєте гігієну дуже важливим аспектом своєму повсякденному житті. Це може означати, що ви приймаєте душ щоранку, готуючись до майбутнього дня. Можливо, у вас навіть вже склався певний розпорядок дня, пов'язаний з прийняттям ванни.

Однак ви повинні знати, що те, як ви приймаєте ванну, може багато сказати про вашої особистості. Те, як приймає ванну одна людина, не обов'язково збігається з тим, як це роблять інші.

Можливо, ви не помічали, але зазвичай, коли ви приймаєте ванну, ви прямуєте до певної частини тіла. І на підсвідомому рівні частину тіла, яку ви вирішили помити першої, може багато що сказати про те, який у вас характер.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

І якщо вам цікаво, який вплив ваші звички митися можуть надати на вашу особистість, то просто продовжуйте читати далі до кінця цієї статті. Перевірте, які риси та особливості особистості пов'язані з тим, яку частину тіла ви віддаєте перевагу мити першою.

1. Особа

Якщо ви ставитеся до того типу людей, які відразу ж після прийняття ванни починають мити обличчя, то це говорить про вас ось що. Ви той, хто любить піклуватися про своїх 5 основних почуття — смаку, нюху, дотику, зору і слуху. Це означає, що вам небайдуже, яким вас бачать інші люди і як вас сприймають оточуючі.

Саме тому ви хочете бути впевнені, що завжди дбаєте про свою особу. Ви знаєте, що це перше, що бачать люди, коли дивляться на вас. Ви часто відчуваєте занепокоєння, думаючи про те, як вас сприймають інші люди.

2. Руки і ноги

Якщо, приймаючи ванну, ви звертаєтеся до кінцівок, то, швидше за все, ви дуже скромний, простий і приземлений людина. Ваші кінцівки — це символ вашої сили і стійкості. Але це також говорить про те, що ви дуже врівноважені і не губитеся в суєті подій.

Ви дуже голосисті і завжди любите вільно виражати себе — чи то фізичними жестами або словесними заявами. Ви — жива душа, і ваша енергія здається безмежною.

3. Особисті органи

Дуже цікаво, коли ви спочатку миєте свої інтимні частини тіла, тому що це не зовсім те, про що думає більшість людей, представляючи вас в душі. Ви — людина дуже сором'язливий і стриманий. Насправді, ви можете бути настільки сором'язливим, що у вас навіть можуть бути проблеми з самооцінкою.

Вам важко постояти за себе. Але ви також здатні зробити так, щоб оточуючі відчували себе комфортно у вашій компанії.

4. Груди

Ви відчуваєте себе впевнено, коли, зайшовши в душ, відразу ж тягнетеся до своїх грудей. Швидше за все, вам дуже комфортно в своїй шкурі, коли ви починаєте шкребти груди, приймаючи ванну. Ви — людина, яка любить прямо висловлювати свої думки і думки. А ще у вас дуже прагматичний характер.

Ви дуже незалежні, і людей часто надихає ваша самодостатня особистість. Ви — цілеспрямована людина, яка завжди наполегливо домагається того, чого хоче.

5. Волосся

Якщо ви миєте волосся, як тільки заходите в душ, то ви напевне одержимі ідеєю порядку, структури і дисципліни. Ви приймаєте ванну за принципом «зверху вниз». Та ви несете цю структуру з собою в повсякденне життя.

Ви також дуже практичні. У вас дуже сильне думку на речі, і ви твердо впевнені, що ваш розум — одне з ваших головних багатств. Ви багато робите для того, щоб подбати про своє мозку. І ви ніколи не соромитеся поділитися своєю думкою з іншими людьми.

6. Плечі і шия

Ви, ймовірно, один з найбільш працьовитих людей, яких ви коли-небудь знали в своєму житті. Причина, по якій ви в першу чергу звертаєтеся до шиї і плечей, полягає в тому, що ці частини тіла часто піддаються найбільшому стресу. Ви відчуваєте стрес, тому що постійно напружуєтеся і багато працюєте.

Ви також неймовірно конкурентноздатні, і вам завжди хочеться бути попереду всіх. Ви хочете завжди мати перевагу перед конкурентами.

7. Спина

Ви — людина, яка слідкує за своєю спиною... в буквальному сенсі. Вам дуже важко довіряти іншим людям. Зазвичай ви не любите так швидко і легко впускати інших людей у своє життя. Можливо, це пов'язано з травматичним досвідом зради, який ви пережили в минулому.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст