Психологія

Шосте почуття: у інтуїції не буває провалів

Коли ви починаєте розуміти свою інтуїцію, життя навколо змінюється. Починає здаватися, що все відбувається так, як ви задумали... Ваші бажання здійсняться!

Раціоналізм не може бути єдиним якістю думки...

Так, ми приймаємо рішення кожен день. З'їсти корисний фрукт або замовити фастфуд? Піти пішки або проїхати на трамваї одну зупинку? Але ж і важливі рішення ми приймаємо теж! Чому ми вибираємо той або інший шлях? Прораховуємо? Ворожимо? Або...

Іноді не можна прорахувати, логічний ланцюжок розпадається, сенс втрачається, і рішення буксує. Так відбувається з-за того, що ми відмахуємося від потужного пласта наших мозкових ресурсів — від інтуїції. А адже вона є у кожного з народження, ми просто забуваємо нею користуватися. Поступово розум привчається відрізняти тільки обґрунтовані факти і перестає звертати увагу на почуття, емоції, осяяння... Вони ж не піддаються логіці.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Згадайте, як ми «шкірою відчували», як «точно знали», як «серце щеміло», і як «чомусь не хотілося спілкуватися з якоюсь людиною. Але негативних фактів мозком відзначено не було, і ми змусили себе повірити в краще. Зате потім: не даремно серце щеміло... Або, навпаки: логіка говорила: «Не треба! Не потрібна тобі ця робота!», а інтуїція говорила «Це — твоє!»...

У інтуїції не буває провалів. Вона, як спалах. Хоп! І відразу вам картинку. Інше питання, як ви її розшифруєте чи побачите. Адже, завдяки нашому раціонального розуму і логіці, іноді сигнали інтуїції визначаються нами, як «шуми», які нічого не значать. Фон, він і є — фон.

Тому, якщо ви відчуваєте і робите саме так, як тут описано, будьте упевнені: ваша інтуїція спить. Вірніше, інтуїція завжди працює, а от ви... Ви сопете без задніх думок. Саме задні думки — це ваше резервне зброю в прийнятті рішень і поліпшення розуміння самого себе.

Коли ви починаєте розуміти свою інтуїцію, життя навколо змінюється. Ви починаєте відчувати, що вона реагує на ваші бажання. Починає здаватися, що все відбувається так, як ви задумали... Ваші бажання здійсняться!

Але! Якщо ви зараз зрозуміли, що ви «спите», не поспішайте приймати будь-яку думку за натяки Пані Інтуїції. Насамперед, вам потрібно зрозуміти кілька важливих речей.

Раціоналізм не може бути єдиним якістю думки. Має бути і друга сторона: поєднання раціонального та інтуїтивного і створює повну картину дійсності.

Давайте уявимо красеня-льотчика. Ось він сідає перед панеллю управління повітряним лайнером, де йому повідомляється багато інформації. Плюс: за вікном він може спостерігати досить-таки великий простір. Красень пілотує літак, керуючись показаннями приладів і тим, що бачить за вікном.

А на землі знаходиться непомітний диспетчер. Він зовсім не красивий (ви навіть не можете згадати, як він виглядає), птахами залізними не керує, але йому доступні ті знання, які красеню льотчику не видно. Справа рухається грозовий фронт, аеропорт посадки закритий з-за погодних умов, по коридору летить ще один літак...

Тепер розшифруємо наш приклад. Пілот у нас — свідомість, а диспетчер — підсвідомість. І щоб літак воспарил, долетів до місця призначення і вдало сіл, потрібно їх взаємодія.

Не відмовляйтеся ні від пілота, ні від диспетчера. Слухайте і того, і іншого. Прокидайтеся!

За матеріалами: samopoznanie.ru

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст