Психологія

Чому чоловіки не цінують люблячих жінок? Чесні слова Ремарка про сутності чоловіків

«Скромність і сумління винагороджуються тільки в романах. В житті ж подібні якості, поки вони комусь потрібні, використовуються до кінця, а потім на них просто плюють».
2.1к.

Молоді жінки намагаються з усіх сил. По-перше, величезна конкуренція, треба бути стрункою, красивою, самодостатньою, щоб чоловік розгледів тебе в натовпі і дозволив наблизитися до себе.

По-друге, дівчинку вчать, треба бути відповідальною, акуратною, старанною, майже перфекціоністкою. Тільки так можна щось отримати від життя.

Складно вести себе з чоловіком, як стерво, якщо ти вихована і порядна, правда? Здається, що ти будеш його поважати, і він тебе у відповідь. Чим сильніше ти будеш його любити, тим більше він буде тобі вдячний за все.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

А потім, виявляється, що чоловікові все це не потрібно. Але ж не треба? Чому?

І ти кричиш йому вслід: «Так ніхто і ніколи не буде любити тебе так, як я! Ти ще схаменешся, приползешь, будеш благати, але буде пізно!»

І знаєте, в цей момент в дамі кричить не любов, а образа і обурення. За те, що так багато душевних сил вклала, подарувала. Дозволила собі довіритися йому. А у відповідь побачила спину й потилицю.

І він пішов туди, де про нього ноги витирають. Яскравих вражень захотілося? Або благополуччя приїлося?..

Голлівудський актор Аль Пачіно говорив:

«Ніколи не переоцінюй свою роль у житті інших людей».

Жінка думала, що вона світло в віконце, а за фактом виявилося — запасний варіант.

Ось як писав у своєму романі Еріх Марія Ремарк:

«Скромність і сумління винагороджуються тільки в романах. В житті ж подібні якості, поки вони комусь потрібні, використовуються до кінця, а потім на них просто плюють».

Виходить, що жінкам, здатним на безкорисливість, на сильні почуття і душевні пориви треба постійно тримати вухо гостро. Або насолоджуватися своїм величезним серцем і нічого не чекати натомість.

Є особливо цинічна категорія жінок, яка з самої першої зарплати чоловіка потихеньку починає відкладати «на чорний день». Підозрюючи, що його «люблю» — це миттєве рішення. А в далекій перспективі піде на пошуки себе. А вона залишиться з кругленькою сумою, моральною компенсацією.

І все ж, мені не подобається таке крисятництво, якими б благими намірами і продуманістю воно не було прикрите. Мені до душі інша схема: коли один любить іншого, і від цієї любові можна гори звернути, а не м'яті купюри з його гаманця в заначку покласти.

За матеріалами: Простачка

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст