Психологія

«Головний принцип — померти заздалегідь»: 10 цитат Ірини Хакамади про удари долі

«Перше, що необхідно зробити — позбутися ілюзій про принца, який знайде, підхопить на руки і понесе над мінливостями долі. З часом чоловікові набридає тягнути, і ти падаєш, як важкий чемодан...»
3.1к.

Відчай, ілюзії, образа, почуття провини — все як у всіх. Було, є і буде. А ось наскільки багато місця все це займе в нашій душі, залежить від нас.

До Ірини Хакамде можна ставитися по-різному. Погоджуватися чи ні з її позицією, сприймати її чи ні, як політика. Але складно не визнати той факт, що Ірина розумна і неординарна. Є в її текстах над чим подумати і що обговорити.

1. «Перше, що необхідно зробити — позбутися від ілюзій про принца, який знайде, підхопить на руки і понесе над мінливостями долі. З часом чоловікові набридає тягнути, і ти падаєш, як важкий чемодан. Щоб уникнути сумної долі покинутого валізи, жінка повинна концентруватися не на пошуку чоловіка, а на своїй власній мрії».

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. «Як тримати удар? Мій головний принцип — померти заздалегідь. Виграє в смертельному бою тільки той самурай, який вже мертвий. Проживіть у своїй голові найгірший сценарій. І уявіть, що будете робити після цього. Чітко і конкретно розпишіть свої кроки після поразки. А потім, як у кіно, прокрутіть „плівку“ назад, до першого кадру, і йдіть у бій».

3. «Якщо мені кажуть: „Іра, ти дура“, я відповідаю: „Так, згодна“. А сама йду і роблю те, що вважаю за потрібне. На мене наїхали — я пропустила і пішла робити. Ніколи нічого не доводьте. Не треба мірятися нічим».

4. «Щоб побудувати гармонійні стосунки з ким би то не було, потрібно спочатку знайти гармонію з собою і полюбити себе».

5. «Що робити? Я вам скажу. Вчитися мріяти, ставити перед собою цілі і йти до них. При цьому отримуючи кайф не від кінцевого результату, а від процесу. І якщо вам вдасться знайти і розвинути в собі цю енергію, не потрібно більше ніяких зусиль, все буде складатися саме собою — і мрії, і кар'єра, і любов».

6. «Жінку-ракету, тобто ту, яка несеться вперед, втілюючи свої цілі і мрії, розумний чоловік обов'язково оцінить по достоїнству. У такій Жінці завжди є що розгадувати, і це заводить».

7. «Чоловік не повинен бути всім нашим світомале має бути однією з його частин, стоячи в загальному ряду».

8. «Весь час вчіться, отримуйте нову інформацію. Це страховка, це база, яка допоможе вам вижити в самий важкий час. Як-то в Оксфорді я читала лекцію і познайомилася там з дівчинкою з Росії, яка навчалася на філолога. Вона працює у відомому банку. Вона говорить: ви не уявляєте, який це досвід. Я тепер вмію! Я ніколи і ніде не пропаду.»

9. «Не бійтеся відчаю. Впадіть на саме дно. Я їхала на дачу, лежала тиждень пластом, ні з ким не спілкувалася. Але в якийсь момент організму це набридає, і він каже: а адже життя триває! Я не померла, сонце світить. Все добре! І ви встаєте і йдете далі.»

10. «Адже доля — як лев. Якщо ви боїтеся, вона буде на вас нападати, а якщо цього немає страху, то вона поверне туди, куди ви хочете».

За матеріалами: Молодість як особиста реальність

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст