Психологія

7 відмінностей між мудрим і звичайним батьком: важливі речі, які ми випускаємо

Не обрізайте дитині крила. Одного разу розправивши їх, він не дасть стати вашим!
5.2к.

Всі ми в теорії знаємо, як правильно виховувати дітей. Але через брак часу, мудрості і терпіння часто чинимо по-іншому.

Основне правило: Не обрізай дитині крила. Одного разу розправивши їх, він не дасть опуститися твоїм!

7 відмінностей між мудрим і звичайним батьком Важливі речі які ми іноді втрачаємо:

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. Звичайний батько проводить весь час з дитиною, залишаючи своє хобі та інтереси в тіні. Дійсно мудрий батько піклується і про себе. Цього він навчає дітей.

2. Звичайний батько цілими вечорами робить шкільні завдання. Мудрий батько вважає, що дитина повинна сама відповідати за них. Якщо щось не виходить, тоді батько приходить на допомогу. Але тільки він вказує шлях до вирішення, а не робить все за дитину.

3. Багато батьків намагаються спокутувати провину, купуючи дитині подарунки. Мудрий батько видає чаду гроші на дрібні витрати. Дитина повинен сам вчитися розподіляти гроші і відкладати їх на придбання іграшок. Батькам слід контролювати цей процес і навчати малюка.

4. Часто мами і тата не хочуть розбиратися в причини поганої поведінки дитини. Їм хочеться швидше втихомирити його. Мудрий батько розбирається в причині і намагається допомогти у вирішенні проблеми.

5. Звичайний батько хоче виростити в першу чергу гідного і успішної людини. Мудрий намагається побудувати теплі і близькі стосунки з малюком.

6. Звичайний батько береже свою дитину від різних проблем, роблячи іноді те, про що його не просять.
Мудрі мами і тата в допустимих випадках дозволяють дитині робити помилки. Після допомагають дитині отримати з ситуації урок.

7. Багато батьки дозволяють дитині все, щоб він не закочував істерику і не плакав. Цим часто діти і користуються. Мудрий батько не дає вилазити карапузам на голову. Він поважає не тільки свій особистий простір, але й дитини.

Автор невідомий

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст