Психологія

7 незручних фактів про відносини, в які багато хто відмовляється вірити

Зберегти сім'ю неможливо. Якщо відносини розвалюються, всі спроби їх врятувати — лише відстрочка. Ви однаково розлучитеся. Один погодиться терпіти, а другого стане зручно з ним жити. Але це вже не сім'я.
1.3к.

Щоб потім не було боляче...

1. Зберегти сім'ю неможливо. Якщо відносини розвалюються, всі спроби їх врятувати — лише відстрочка. Ви однаково розлучитеся. Один погодиться терпіти, а другого стане зручно з ним жити. Але це вже не сім'я.

2. Люди не стають гірше після шлюбу. Вони завжди були такими, але на початку відносин намагалися здаватися краще. Люди взагалі не змінюються ні в кращу, ні в гіршу сторону. Просто одні розкривають свої здібності, інші зривають з себе маски, в яких задихалися.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

3. Дитина не врятує шлюб. З народженням дитини в напіврозвалених відносинах ситуація стане тільки гірше, тому що додадуться втому, нерви, недосип, і поменшає вільний час.

4. Намагатися тиснути на жалість або совість — дурна затія. Якщо людина періодично робить щось, знаючи, що це заподіює вам біль, любові у нього до вас немає, а сльозами і стражданнями ви викликаєте у нього лише огиду.

5. Не буває ідеальних відносин. У кожної пари є свої проблеми, скандали і непорозуміння.

6. Зрада — це не норма. Ви можете не вірити, але не всі зраджують. Якщо ви прощаєте зради, виправдовуючись подібної дурістю, ви собі брешете.

7. Відносини не врятують від самотності. Якщо вам погано з самим собою, наявність кого-то рядом це не виправить, бо з вами, як і раніше, будете ви. Вам не варто починати відносини з ким-то, а налагодити їх з собою.

Автор: Staisy | Анастасія Поручикова

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст