Психологія

Жіноча жадібність – небезпечна річ

Жадібність не тільки не дає жити спокійно, але і руйнує жіночу долю...
1к.

Жіноча жадібність – небезпечна річ, вона не тільки не дає жити спокійно, але і руйнує жіночу долю.

Кожна з нас хотіла б жити цікавим, повним і яскравим життям, тим більше, сьогодні стільки спокус і стільки закликів більше купувати і купувати. І саме жінки схильні до цього впливу, так як ми прагнемо до затишку і комфорту більше, ніж чоловіки. І часто бажання мати набуває нездорові форми, ми незадоволені собою, своїм життям, своїм становищем. Ми починаємо пиляти чоловіка, хочемо, щоб він заробляв більше, в будь-який вільний час будував бізнес-плани і шукав додаткові джерела заробітку. З-за своєї жадібності багато не дають жити спокійно і собі, і всій родині. Така жінка відчуває життя тільки тоді, коли щось купує. Життя приносить радість тільки тоді, коли є гроші.

Найзапекліші суперечки в сім'ї – з приводу грошей. Це джерело найбільш болючих і стресових проблем у відносинах чоловіка і дружини.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Якщо у жінки багато амбіцій і непомірне бажання споживати, а фінансові можливості чоловіка не відповідають, то вона приймає рішення діяти самостійно. Починає вести себе як чоловік: ставити цілі і досягати їх. Вкладає енергію не в сім'ю і стосунки з чоловіком, а на роботу.

Тоді все перевертається з ніг на голову, і порушується гармонія у сімейних відносинах. Якщо ви багато працюєте і багато заробляєте, то чоловік, як правило, працює мало і заробляє менше за вас. Їй важко з цим змиритися, тому що це ненормально, коли жінка стає годувальником і годувальником.

Стогони і ниття з приводу того, що «У них є, а у нас немає» ще не змусили жодного чоловіка схопитися і побігти здобувати те, що є у сусідки. Ми дуже хочемо, щоб все було «як у людей»: комфорт, машина, квартира, гроші. І часто вже не важливо, якою ціною, хай навіть ціною свого жіночого життя. Жінка дуже втомлюється, коли заробляє сама і розраховує на себе. Ця втома і напруга накопичуються непомітно, тому що жінки не створені бути добувачками. Приходячи додому із здобиччю, жінку не зустрічає добра дружина, яка готова розслабити і нагодувати. Працюючу жінку вдома зустрічає брудний посуд і купу справ, які вона повинна переробити. Природно, жінка починає думати: «От якби чоловік став заробляти більше, то я б так не втомлювалася і багато не працювала». Але, що змушує нас так багато працювати? Жадібність, заздрість, невпевненість і страх.

Жінка щаслива і спокійна, коли їй приносить видобуток чоловік. І вона отримує це від чоловіка в нагороду за визнання і прийняття його таким, який він є.

Жінці необхідно погодитися з тими фінансовими можливостями, яке є у чоловіка сьогодні. Якщо ви хочете мати щасливу жіночу долю, то ви повинні бути трохи тихіше, трохи повільніше, на крок позаду свого чоловіка. Якщо він сидить, значить потрібно лягти і при цьому не турбуватися, не істерити і не драматизувати.

Питання грошей в сім'ї – це завжди індикатор відносин між чоловіком і жінкою. Якщо є проблеми з грошима, це завжди говорить про те, що чоловік у системі цінностей жінки не значиться. Вона проміняла кохання до чоловіка на любов до грошей. Її незадоволення станом речей і чоловіком накопичується день від дня.

А як часто буває – жінка раптом вирішує, що терміново потрібна машина або потрібна квартира. І тоді займаються гроші, речі купуються в кредит. А будь-який кредит – це борг, а борг – це завжди тягар. Сьогодні стільки реклами, де кредит подається як щось радісне й безтурботне, принось тільки паспорт і щастя тобі забезпечено. Там не йдеться про те, що з місяця в місяць ви повинні будете діставати певну суму з сімейного бюджету, незважаючи на ваші проблеми, і нести її в банк і це протягом кількох років. Людина, розфарбовуючи своє справжнє, залазить у своє майбутнє. Як можна мати річ, на яку ви ще не заробили? Це значить, у вас немає не тільки фінансових ресурсів, але також немає ні енергетичних, ні психічних ресурсів, щоб мати цю річ.

Борг – це завжди стрес. Абсурдна ситуація – віддавати гроші не за те, що є, а за те, що було. Наша підсвідомість завжди відчайдушно чинить опір, в душі накопичуються негативні емоції, злість і агресія на банк, на високі відсотки, виникає відчай та безпомічність. Для того щоб жити з боргом потрібно багато психічної енергії.

Борг це завжди показник того, що ви споживаєте більше, ніж створюєте і творіть. Ви хочете від життя тільки отримувати, але нічого не даєте.

Що ховається за жадібністю?

У вас не задоволені основні потреби – у любові, уваги, тепла і турботи. З допомогою грошей ви намагаєтеся захиститися від внутрішнього дискомфорту.

Жадібність – це бажання втамувати за рахунок зовнішнього простору внутрішній голод. Є гроші – є щастя, немає грошей – щастя немає. Жінка не знає, як себе наповнити і наситити без грошей, як виконати свої бажання. Всередині живе страх і недовіра до життя. З допомогою грошей і матеріальних цінностей багато хто намагаються купити собі психологічну безпеку.

Пошук грошей – це завжди пошук кохання.

У жадібного жінки втрачений контакт з собою, вона не може задовольнити свої потреби та бажання, а значить – у неї порушено взаємодія з самим Життям. Гроші стають наркотиком, який дає відчуття щастя і благополуччя. А для жінки дуже важливо бути в ладу з собою і мати відчуття наповненості і благополуччя незалежно від грошей.

Як впоратися з жіночої жадібністю?

Збільште кількість позитивних емоцій. Їх можна отримувати не тільки від придбання і споживання, але і від дарування. І мова йде зовсім не про гроші, ви можете подарувати комплімент, посмішку, ваше розташування, ваші добрі слова, ваш гарний настрій, гостинність. Бути трохи добрішими і трохи щедріше.

Дякуйте життя, людей за те, що вони дають вам, відкривайте своє серце і душу. Жадібний людина закрита людина. Хтось поступився вам дорогу – побажайте йому щастя, хтось відкрив двері або пропустив вперед – посміхніться. Приймайте з радістю.

Не порівнюйте себе ні з ким, ваше життя унікальна! Не прагніть своє життя підігнати під стандарти «як у всіх».

Треба вчитися правильно насичувати і наповнювати своє життя, виходячи з того, що є, з тих ресурсів, якими ви володієте на сьогоднішній день. Це і час, і енергія, і ваші творчі і душевні сили. Це стосується вашого харчування, одягу, догляду за тілом. Це завжди питання не грошей, а вашого бажання бути уважною і щедрою, насамперед, до себе.

Якщо немає грошей на салонні процедури, зробіть скраби і маски будинку, і йдіть в баню, сауну. Ви повинні бути задоволені кожен день. Потрібно вчитися жити якісним життям вже зараз, а не чекати, коли заробите більше грошей, розплатіться з боргами, купіть нову квартиру.

Не думайте, де взяти гроші. Це чоловічі думки. Цілі, планування залиште чоловікам. Справжні жіночі бажання легко виконуються іншими людьми або самої Життям.

Якість життя складається не тільки грошима. Коли мало грошей, потрібно більше вмикати свою внутрішню щедрість, більше докладати творчих зусиль. Ми маємо низька якість життя тільки через душевної ліні й жадібності.

Потрібно зрозуміти, що для вас важливіше – стосунки з чоловіком або гроші і матеріальні блага?

Для жінки важливо прийняти ті фінансові та матеріальні можливості, які є у чоловіка. Це вбереже сім'ю від розпаду, а саму жінку врятує від деградації. Стільки сімей розпадається через жадібності і жадібності жінки, яка сама починає будувати бізнес, заробляти гроші, купувати квартири, а потім починає зневажати чоловіків. Ніякі речі не зрівняються зі світом в сім'ї, якщо жінка втамує свою жадібність.

Коли між чоловіком і дружиною є довіра і любов, тоді і проблем з грошима і з боргами не існує. Якщо у вас фінансові проблеми, то прийшов час щось змінювати у відносинах.

Не беріть кредити, цим ви не заткнете внутрішній дискомфорт, з тягарем боргів ваш дискомфорт день від дня буде тільки збільшуватися. Для жіночої психіки це страшне діло! По всіх кредитах і іпотеках рішення повинен приймати чоловік. Він, розраховуючи свої сили і ресурси, бере відповідальність.

Особливо треба бути обережними самотнім жінкам. Багато живуть дуже нескромно і жадібно, так, як ніби у них вже є чоловік. Купують дорогі автомобілі, квартири в іпотеку. Все це вимагає великого навантаження, значить, доведеться багато працювати і напружуватися. І де ви потім візьмете сили на відносини? Де візьмете ту тонку невидиму енергію, яка і приваблює чоловіків? Поки у вас немає чоловіка, потрібно стримати свої бажання і амбіції. Адже це замкнуте коло: робота, виплати, мети, де тут місце чоловікові? Самотній жінці потрібно жити скромно, не напружуючись і вчитися просити допомоги.

Завжди подумайте сто разів, чи варто щось купувати, щоб потім стискатися і економити? Режим економії жінці дається дуже складно. Як результат – в сім'ї почнуться суперечки і сварки. Джерело щастя всередині нас, а не в грошах.

Автор: Тетяна Дзуцева

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст