Психологія

Жінка повинна вислизати

У кожної жінки є свій неповторний танець життя. Він дуже привабливий...
1.4к.

Поява і ускользание — це танець життя...

Жінка певною мірою весь час зайнята підтриманням незадоволеності у чоловіка бажання до неї.

Жінка повинна виникати і вислизати в ігровій формі, не з'ясовуючи стосунки, а вислизати тільки змінами, зміною, новизною — міняючись як у танці. Поява і ускользание — це танець життя. Важливо, щоб танець був красивим: танець душі, спраглої любити. Не істеричним захопленням, не вульгарним дерганием, за яким вгадується душевна порожнеча. Поява — як уявлення себе, ось я з усіма моїми досягненнями, знахідками, відкриттями, але далі має бути ускользание саме в той момент, коли вся ця новизна втратила актуальність — вже не цікаво, і треба мінятися знову, це дає можливість, образно кажучи, «піти» — змінити фігуру танцю — відійти на відстань , оновившись — знову з'явитися і знову представити нове.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

У кожної жінки є свій неповторний танець життя. Він дуже привабливий — красивий власний танець. Жінку не треба контролювати, а треба милуватися її неповторним танцем, танець її життя унікальний. Танець потрібен для того, щоб підтримати його бажання до неї.

Ускользание може виглядати як буквальне і образне. Наприклад, грюкнути дверима (всі ці нескінченні розмови про блокування її кривдника в її мережах) — так жінка несвідомо прагне повернути його бажання. Її мовчання стає красномовним, набагато красномовніше, ніж всі її речі і запевнення в любові. І ця недомовленість, інші слова, які чоловік не чув від неї, але які він мимоволі уявляє собі, що вона про нього тепер думає, як її оцінює, що він зробив не так, як він тепер виглядає в її очах, і що вона тепер робить...

Ускользание може виглядати як захлопнутое вікно. Жінка у вікні — це світ фантазії жінки про те, як за нею спостерігають, підглядають, вона може розігрувати цілі спектаклі. Потім раптом вікно закривається і нічого не видно стає. Так жінка повертає його бажання.

Жінка може залишити вікно відкритим, але спустити штори, тоді бажання дивитися за нею далі, насолоджуватися її танцем життя, і бажання до неї спалахне знову. Тому що стає цікавим все, що раніше не помічав, хоча бачив кожен день, і тому все це зовсім не цікаво було: її одяг, звуки, слова, мовчання. Людина зайнятий угадыванием того, що відбувається за закритим вікном, спущеними шторами, що в тій кімнаті. Це театр (кіно як дешевий за квитками театр). Коли ми приходимо в театр, навіть якщо п'єсу напам'ять знаємо, але все одно нетерпінням чекаємо з нетерпінням, коли штори відкриються і буде те саме — танець чужого життя. У театрі ми навчаємося духовності відносин, тому ми так любимо театр. Це їжа для душі.

Ускользание може виглядати як темні окуляри — погляд стає прихований. Контролювати неможливо — вона вислизнула від мене і бажання знову спалахує — що вона дивиться на мене під цими окулярами, а може і не на мене, під окулярами не видно — куди і як вона дивиться. Її окуляри можуть почати ввижатися, тому що чоловік не може вирішити для себе завдання — куди і як вона дивиться на мене або вже немає.

Ускользание може виглядати як гра в дзеркало. Наприклад, жінка дістає дзеркало і починає чепуритися, або навмисно довго стоїть перед дзеркалом. Так жінка сигналізує, що вона дивиться на себе чужим чоловічим поглядом — очима бажання інших чоловіків.

Втрата, яку ми прагнемо повернути, хоча і не усвідомлюємо, що саме ми втратили — це базова стан людини. Це як вічний двигун — постійне відчуття, що щось втратив, повернув, придивився — ні, не те, що ще є втрачене — і так до нескінченності.

Автор: Віра Мусіна

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст