Психологія

Не розповідай друзям те, що не повинні знати вороги

Тест на заздрість. А чи знаєте ви хто такі заздрісники і як вони себе видають?
1.4к.

Так влаштована психіка людини — емоції інших сприймаємо через свої емоції...

Тест на заздрість. А чи знаєте ви хто такі заздрісники і як вони себе видають? Чи знаєте ви, що ми непомітно для себе дуже часто самі заздримо, всі без винятку? Ось прості приклади і фрази, які говорять про вищесказане:

  • Фраза номер один — «Ну нічого нового він(вона) не сказав(а)».

Вся справа в тому, що чисто нових знань у світі не існує зовсім, все вже до нас сказано і відкрито, а от процес застосування або систематизації знань це процес індивідуальний і творчий, тому якщо ви прослухавши когось публічно заявляєте, що нового нічого ви не почули, сміливо записуйте себе в ранг заздрісника!

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.
  • Фраза номер два: «Я б теж могла так само» 100% — заздрість!
  • Фраза номер три: «Ну чому мені не щастить, ну чому це в мене?» в підтексті звучить так: «ну чому це не в тебе»!

Ніколи не фокусуйте себе на тому, що вам хтось чи все навіть заздрять, багато хто часто кажуть «вона мені заздрить», або «це тому, що мені всі заздрять» саме це і Видає людину якого з'їдає це негативне почуття, тому що ми схильні сприймати інших людей за аналогією з собою! Нічого не поробиш, так влаштована психіка людини — емоції інших сприймаємо через свої емоції! Тому якщо ви вважаєте, що вам хтось може заздрити, значить задумайтеся, що з вами не так!

За матеріалами: Вік щастя

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст