Психологія

Давайте всі ці речі залишимо в 2020 році

Давайте пробачимо себе за помилки, які зробили, і за те, що не завжди робили кращий вибір. Давайте віддамо собі належне за те, що пережили один з самих божевільних років в сучасній історії...
1.3к.

Давайте подумаємо про 2020 року як про величезний сміттєвому контейнері, в якому ми можемо залишити весь свій сміття. Це був виснажливий рік майже для всіх нас, і він кардинально змінив звичне життя. Давайте покінчимо з ним. Давайте залишимо позаду весь багаж і почнемо все спочатку, без плям і слідів полірування.

Давайте залишимо позаду людей, які образили нас і зробили цей рік ще більш складним. Тих, хто не підтримав нас, коли ми цього потребували. Тих, хто додав ще більше гіркоти і тяжкості в наше життя. Тих, хто не проявив до нас доброти, і тих, хто використовував нас. Давайте залишимо їх позаду в 2020 році. Давайте не будемо брати в 2021 ні їх самих, ні їхніх слова, ні їхня хибність.

Давайте не будемо дозволяти їм заважати насолоджуватися відносинами з новими людьми, які дійсно варті нашого часу і зусиль. Давайте очистимо в 2021 році свою енергетику, позбувшись від їх токсичності.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Давайте залишимо позаду всі тривоги про майбутнє. Давайте залишимо позаду невизначеність і хаос, принесені 2020 роком. Давайте залишимо позаду турботи і страхи — нехай про це подбає Бог і Всесвіт. Адже якщо 2020 рік і навчила нас чогось важливого, так це тому, що коли ми будуємо плани — Бог сміється. Ми не настільки всесильні і вміємо контролювати ситуацію, як вважали раніше.

Нам ще належить пройти довгий шлях, і в моменти відчаю та безнадії, коли майбутнє постає в тумані, ми можемо тільки молитися, ми можемо тільки покладатися на нашу віру. У 2021 році давайте навчимося більше довіряти Богу, довіряти його часу, його планам і його бачення.

Давайте залишимо позаду прихильність до того, що приносило нам лише шкоду. Давайте залишимо позаду прихильність до тих речей, які ми здатні втратити в одну мить ока. Будь то робота, яку, як здавалося, ми ніколи не втратимо, або партнер, який обіцяв бути поруч до кінця життя.

Нам необхідно навчитися жити без людей і речей, до яких ставилися з довірою. У 2021 році давайте залишимо позаду все і всіх, хто відмовився від нас.

І останнє, але не менш важливе: давайте залишимо позаду наші очікування. Давайте не будемо називати 2021 рік «нашим роком» і не будемо називати нікого «тим самим», тому що у людей рідко виходить жити у відповідності з цим ярликом, а іноді ми навіть не виправдовуємо власних очікувань.

У 2021 році давайте не будемо надто суворі до себе. Давайте не будемо вимагати багато від себе, давайте не будемо вдавати, що ми здатні встигнути до всіх поставлених термінів і завжди бути крутими.

Давайте пробачимо себе за помилки, які зробили, і за те, що не завжди робили кращий вибір. Давайте віддамо собі належне за те, що пережили один з самих божевільних років в сучасній історії. І в 2021 році залишимо все найгірше позаду і почнемо будувати новий фундамент.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст