Психологія

Яке життя для чоловіка вважається правильною?

Тому що так влаштована психіка чоловіка.
3.7к.

Чоловікові потрібна екстремальна ситуація, для цього жінка повинна бути розслабленою.

Якщо жінка не розслаблена, вона бігає, стрибає, заробляє, це означає, що чоловік буде розслабленим. У родині хтось повинен бути розслабленим, один. Не буває, щоб два не розслаблених. Тому що якщо чоловік бачить – жінка напружується, він відразу ж розслабляється, тут же. Чоловік повинен розслаблятися вдома і напружуватися на роботі. Але якщо жінка напружується на роботі, йому доводиться розслаблятися вдома. Чому? Тому що так влаштована психіка чоловіка. Чоловік не буде влаштовувати сам собі важке життя. Йому потрібно, щоб хтось йому влаштував.

Насправді, це не важка життя для чоловіка, це правильне життя. Бо коли чоловік віддає себе на роботі, приходить додому і відпочиває, він в тонусі, у нього всі функції нормально працюють. Навіть зачаття дітей у чоловіка не працює як треба, якщо він вдома розслабляється і погано, несерйозно ставиться до роботи.
Так що не робіть нещасним свого чоловіка, дайте йому можливість бути чоловіком. Я вам наведу деякі моменти, важливі, щоб ви зрозуміли, про що йдеться. Якщо чоловік спить на твердому, він стає краще, здоровішою, сильнішою. Якщо він обливається холодною водою, він стає сильнішим і здоровішим. Якщо чоловік їсть більш грубу їжу, ніж жінка, він стає сильнішим і здоровішим. Якщо він їсть менше солодкого, він стає сильнішою, здоровішою і розумніше. Якщо чоловік активно живе, активно працює, він стає здоровіше і сильніше.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

І все навпаки у жінки. Якщо жінка дуже багато працює десь, у зовнішньому середовищі, вона втрачає свої сили і здоров'я, і психіка у неї турбується. Якщо вона спить на твердому, те ж саме відбувається. Якщо вона занадто холодною водою обливається, те ж саме. Якщо вона мало їсть солодкого, вона теж страждає від цього, хворіє. Все навпаки. Жінка повинна вести щасливе, спокійне, розслаблене життя, чоловік – активну, напружену життя, таку життєрадісну.

Автор — Торсунов О. Р.

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст