Психологія

Ти просто можеш піти з будь-якої ситуації, в якій себе не бачиш

«Якщо ти коли-небудь виявиш себе в неправильній історії, йди», — Мо Віллемс
4.6к.
 Ти маєш право піти з будь-якої ситуації, в якій ти себе не бачиш. Ти маєш право піти з будь-якої життєвої історії, в якій ти собі не подобаєшся.

Ти маєш право виїхати з міста, який заглушає твоє світло, а не дозволяє сяяти яскравішети маєш право зібрати валізи і почати все спочатку в іншому місці, ти маєш право змінити своє життя.

Маєш право...

Ти маєш право піти з роботи, яку ти ненавидиш, навіть якщо весь світ говорить тобі цього не робити. Ти маєш право шукати те, що мотивує тебе вставати кожен день з ліжка до кінця життя.

Ти маєш право піти від того, кого ти любиш, але хто погано з тобою звертається. Ти маєш право ставити себе на перше місце і йти, якщо ти намагаєшся знову і знову, але нічого не змінюється.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ти маєш право піти від поганих друзів, ти маєш право оточити себе любов'ю, людьми, які підтримують тебе і допомагають. Ти маєш право брати ту енергію, яка тобі потрібна в житті.

Ти маєш право прощати себе за великі і маленькі помилки, ти маєш право бути доброю до себе, дивитися в дзеркало і подобатися собі.

Ти маєш право звільнити себе від своїх очікувань.

Іноді ми думаємо, що йти — це погано, немов це значить здатися і опустити руки. Але іноді піти — це найкраще, що ви можете зробити для себе.

Це дозволяє вам змінити вектор свого життя, почати спочатку, відкрити себе і світ.Іноді піти — значить врятувати себе від того, щоб застрягти в неправильному місці з неправильними людьми.

Піти — значить відкрити двері змін, зростання, можливостей і звільнення.

У вас завжди є можливість піти, поки ви не знайдете своє місце і те, що робить вас щасливою.

Ви навіть має право залишити минуле позаду себе і створити нову.

За матеріалами — econet.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст