Психологія

Наука пояснює, як ваше тіло визначає того, хто вам потрібен

Якщо ви не можете зрозуміти, зустріли свою другу половинку, може коштувати заспокоїтися і прислухатися до свого тіла?
8.1к.

Мабуть, коли ви зустрінете свого «єдиного», заїжджена кліше про метеликів в животі знайде для вас новий сенс. Насправді, не тільки ваше серце визначає того, хто вам потрібен. Це може зробити і ваше тіло! І це не вигадка. Згадайте, наскільки сильно позначалися на вас незрозумілі, на перший погляд, фізичні реакції тільки тому, що ви перебували поруч з вподобаним людиною. І якщо ви не можете зрозуміти, зустріли свою другу половинку, може коштувати заспокоїтися і прислухатися до свого тіла? Отже, які ознаки ви повинні навчитися визначати? В цьому ми і спробуємо розібратися, використовуючи базову анатомію.

Знаки. Звичайно, ви не можете просто увійти в кабінет лікаря і дізнатися у нього, чи справді ви зустріли «того єдиного». Однак, існують певні ознаки того, що ваше тіло може дати вам деякі знаки, що говорять про особливий статус вашого партнера.

Теплота. Ви відчуєте тепло і відкритість, коли ви знаходитесь поруч з ним. Якщо хлопець, з яким ви зустрічаєтеся, змушує вас почувати себе некомфортно, ніби вам стало холодно, варто розпрощатися з ним і йти далі. Хороші відносини завжди дарують тепло і затишок.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Оптимізм. Якщо ви постійно відчуваєте пригніченість у своїх відносинах, значить ви помилилися з вибором партнера. Однак, якщо ви відчуваєте прилив оптимізму кожен раз, коли зустрічаєте його, це може говорити про те, що це саме той, потрібний вам людина. Простіше кажучи, разом з цим партнером ваш стакан буде наполовину повний, а не порожній.

Мотивація. Бути поруч з цією людиною означає те, що ви наполняетесь позитивними вібраціями і відчуваєте себе вмотивованою. А це спонукає вас до більшої продуктивності. Якщо він змушує вас почувати себе млявою або виснажує енергію, це ознака того, що відносини складаються неправильно. Якщо ви розумієте, що разом з ним ви перебуваєте на вершині світу, то можете сподіватися на краще.

Бути самим собою. Кожен відчуває себе комфортно, коли він може бути самим собою. Ми ставимо невидимий бар'єр між нами та деякими людьми, які не дозволяють нам робити цього. І ваш ідеальний партнер – це той, хто дозволяє вам обходитися без всяких перешкод, хто не буде судити вас за те, ким ви є.

Запах. Існує твердження, що нюх є самим сильним почуттям з п'яти. Якщо його запах миттєво робить вас щасливою або викликає почуття любові, це яскравий і сильний показник того, що ви знайшли когось особливого. Зрештою, ми всі тварини і так чи інакше використовуємо свій нюх!

Здоров'я. Він змушує вас почувати себе здоровішими. Якщо разом з ним у вас з'являється бажання вести більш здоровий спосіб життя, цей хлопець може зайняти вагоме місце у вашому серці. Можливо, це той, кого ви так довго чекали. Якщо ви стаєте найкращою версією себе поряд з ним, то це потрібний вам людина.

Інтуїція. Можливо, інтуїція не сама науково обґрунтована річ у світі, але з нею пов'язано дуже багато і важливі речі. Це ще називають «шостим почуттям». І цей знак може бути сильним індикатором того, що певна людина підходить вам найкраще.

Емпатія. Коли він страждає, ви робите теж саме. Якщо ми дійсно любимо когось, ми співчуваємо йому. Якщо вам доставляє невимовну біль вид страждає близької людини, якщо це позначається на вашому настрої і фізичної активності, то це явна ознака того, що ви могли бути створені один для одного.

Обійми. Почуття сильного зв'язку при обнимании — це суттєвий показник того, чи сумісні ви з ким-то. Це дуже інтимний момент, і якщо ви відчуваєте себе комфортно, коли робите це зі своїм партнером, значить ви безумовно зустріли особливого для вас людини.

Спокій. Коли ви знаходитесь поруч з ним, ви миттєво відчуваєте спокій і можете розслабитися. Якщо у нього є це заспокійливий вплив на вас, то це фізичний ознака того, що ви двоє – гарна пара. Ваш партнер повинен бути тим, з ким ви можете відчувати себе невимушено.

Відлуння. Навіть після того, як ви розлучилися увечері після побачення або звичайної прогулянки, ваше тіло все ще пам'ятає відчуття, які ви відчували буквально декілька митей до цього. Якщо він залишає після себе «післясмак», справляє сильне враження навіть після тривалого розлучення, то це явна ознака того, що це потрібний вам людина.

Потреба. Ви відчуваєте фізичну потребу, майже схожу на біль, коли знаходитесь поруч з ним. Коли ви далеко один від одного, ви відчуваєте почуття туги — не тільки у своєму серці або своєму розумі, але і своїм тілом. Емоції також викликають фізичні реакції.

Фото — img.okok.life

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст