Психологія

Якщо сміття в хаті, то буде сміття і в житті

Чи є якась зв'язок між інтер'єром і свідомістю, а також тим, що відбувається в нашому житті?
3.5к.

Я днями задумалася, як житло, в якому ми живемо, впливає на нашу психіку?

Чи є якась зв'язок між інтер'єром і свідомістю, а також тим, що відбувається в нашому житті?

Яким ви бачите ваш будинок – такий ви бачите своє життя

Пам'ятаю, років 7 тому всі повально цікавилися фен-шуй.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Для тих, хто не в курсі, це таке древнє китайське вчення про досягнення гармонії з навколишнім світом, взаємодії енергій і т. д. Ніби як можна організувати простір в житло таким чином, щоб залучити в своє життя любов, гроші, здоров'я і інші радощі.

Люди із захватом міняли шпалери в квартирі, розставляли символічні статуетки у зонах любові і багатства і чекали дива.

Найцікавіше, що це працювало! У всякому разі, багатьом так здавалося.

Тим не менш, деякі принципи можна запозичити з цієї науки в своє життя.

Давайте замислимося,  наш будинок – це не просто місце, де ми обідаємо і ночуємо. Це щось більше. Це продовження нашого «Я».

Облаштовуючи житло, ми привносимо в нього своє ставлення до себе, до світу, до людей.

Якщо уважно подивитися на навколишній інтер'єр, ми знайдемо в ньому відображення нас самих.

Стіни, які оточують нас, впливають на наш настрій, самопочуття і навіть мислення.

Озирніться навколо, що ви бачите? Красиву, що радує погляд меблі? Або заяложений диван зі зламаною ніжкою? А може, ми бачимо звичайну, нічим не примітну квартиру, яка начебто влаштовує, а ніби й немає.

У будь-якому випадку, те, яким ви бачите ваш будинок – такий ви бачите своє життя. Адже ми створюємо наше оточення за своєю подобою. Ми з будинком – як сполучені посудини.

Все, що відбувається в житло, як-то відображається в нашому житті. Завали сміття, мотлох у квартирі символізують завали на роботі, в любові, здоров'я. І навпаки, затишна, гармонійна обстановка приваблює радість і успіх.

Як це працює? Давайте порівняємо сміття в хаті з сміттям в житті. У першому випадку ми стикаємося з непотрібними, застарілими речами, з пилом, яку нам колись протерти, з темними кутами, які намагаємося не заглядати, щоб випадково не виявити там бруд.

А що таке сміття в нашому житті? Іноді ми обростаємо мотлохом образ, страхів, застарілих переконань, потворних відносин. І темні кути у нас теж є. Це ті самі проблеми, на які ми закриваємо очі, вперто не бажаємо бачити, а тим більше вирішувати.

Чи ми можемо кардинально змінити наше життя, змінивши обстановку в будинку? На це питання не можна відповісти однозначно. Але з абсолютною впевненістю можна сказати, що, якщо почати ставитися до будинку з любов'ю, оточувати себе приємними речами і чистотою, стане набагато простіше розбиратися з проблемами в житті.

Можуть несподівано з'явитися нові горизонти, прорисоваться шляхи виходу із складної ситуації, прийти відповіді на питання.

Китайці, коли хочуть змін у житті, пересувають у своєму помешканні 27 предметів.

А що можемо зробити ми?

Варто почати позбуватися від непривабливих і непотрібних речей, а також предметів, з якими у нас пов'язані негативні спогади.

Особливо безжалісно розлучатися з речами, які несуть в собі важку енергетику і викликають неприємні емоції. Старі фото невдалих романів, заношенная одяг, зламані меблі та техніка, торішні газети і журнали, кружка з битою ручкою, невдалу сукню. Список може бути дуже великий.

До речі, дещо можна подарувати тому, хто потребує ніж з ваших речей.

А що робити, якщо вам важко позбутися предметів, які вам не потрібні? Тут варто задуматися, від яких застарілих відносин або ситуацій ви не можете позбутися свого життя. Що так вас в них тримає? Послухавши себе, ви знайдете відповіді на ці питання.

Розлучаючись з мотлохом, ми повідомляємо нашій свідомості, що готові до кращого, готові до чогось нового.

Любите ваш будинок, ставитеся до нього як до живого організму. Тоді зміни не змусять себе довго чекати!

Автор — Грицышина Алевтина
Фото — yaprelest.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст