Психологія

Магічна фраза: Вже сплачено!

Це ексклюзивне право ми видаємо собі самі.
2.3к.

Позвольте себе больше

Эта фраза не о деньгах, она о вредоносной женской привычке жертвовать собой, «отрабатывать» хорошее, не брать то, что хочется взять от жизни, во всём ставить себя на второе место, и, как следствие, впадать в состояния, с этим связанные: вины, стыда, горечи, бессилия, апатии.

Якщо у вашому житті були важкі випробування, через які ви пройшли, це фраза — для вас.
Наступного разу, коли ви отримаєте щось для себе від життя, неважливо з чиїх рук, або перед тим, як з'явиться можливість щось отримати, відразу подумайте цю фразу «ВЖЕ СПЛАЧЕНО». 

Сплачено муками, стражданнями, депресією, хворобами, красою, нервами, безсонними ночами, сльозами і всім, що було у вашому житті, всім, через що ви пройшли і що вистраждали.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ніколи не думайте, що на що-то ви не маєте право. ВЫ ИМЕЕТЕ ПРАВО абсолютно на всё в этом мире: на любимого мужчину и мужа, семью, любимую деятельность, на все блага, которые захотите.

«УЖЕ ОПЛАЧЕНО» подразумевает, что вы имеете право на счастливую жизнь УЖЕ СЕЙЧАС. И прямо сейчас можно перестать платить своим здоровьем, красотой и состоянием.

Так, как мы воспринимаем себя, воспринимает нас мир. Прямо сейчас можно позволить себе больше:

  • Хочеш, щоб поруч був коханий чоловік? Вже сплачено!
  • Хочеш перестати турбуватися? Вже сплачено!
  • Хочеш щасливого життя? Вже сплачено!
  • Хочеш багато грошей? Вже сплачено!
  • Хочеш робити дурниці? Вже сплачено!
  • Хочеш проговорювати все, що важливо? Вже сплачено!
  • Хочете мати і робити все, що хочеш? Вже сплачено!

Це ексклюзивне право ми видаємо собі самі.

Автор — Макаренко Інна

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст