Відносини

Він використовує вас, щоб забути свою колишню: 8 ознак

Цей чоловік ще не готовий до нових стосунків.
3.9к.

Початок нових стосунків - це захоплива пригода, але іноді минулі зв'язки можуть ускладнювати ситуацію. Важливо помічати ознаки того, що хтось використовує вас, щоб забути колишнього партнера.

Ось кілька сигналів, які можуть вказати на те, що він усе ще не залишив минуле позаду і використовує ваш зв'язок як спосіб відволіктися.

1. він усе ще злиться на свою колишню

Якщо він постійно згадує свою колишню з гіркотою, це може бути ознакою того, що він ще не повністю відпустив минулі стосунки. Зверніть увагу на те, як він говорить про неї: якщо в його словах звучать образа або гнів, це може вказувати на невирішені почуття, які можуть вплинути на ваші стосунки.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. він переслідує свою колишню в соцмережах

В епоху соціальних мереж дії говорять голосніше, ніж слова. Якщо ви помітили, що він часто переглядає профілі своїх колишніх або лайкає старі фотографії, можливо, він намагається заповнити емоційну порожнечу. Цікавість - це нормально, але якщо це стає звичкою, це може бути ознакою того, що він не повністю залучений у ваші стосунки.

3. стосунки не романтичні

Якщо ваше спілкування більше схоже на дружні стосунки, ніж на романтичний зв'язок, це може бути тривожним сигналом. Якщо він використовує вас як відволікання, можливо, він не залучений емоційно. Відсутність прихильності, близькості або осмислених жестів може вказувати на те, що він не повністю готовий до серйозних стосунків.

4. він не хоче будувати плани на майбутнє

Якщо вона не наважується обговорювати довгострокові цілі або уникає брати на себе зобов'язання, що виходять за межі короткострокової перспективи, це може вказувати на те, що вона не впевнена в майбутньому. Людина, яка перебуває в процесі відновлення, може бути обережною, побоюючись зобов'язань, пов'язаних зі спільним плануванням.

5. Він порівнює вас зі своєю колишньою

Часті порівняння між вами та його колишньою можуть сигналізувати про те, що він усе ще подумки прив'язаний до своїх минулих стосунків. Ідеалізує він свою колишню чи вказує на ваші недоліки, постійні порівняння вказують на невирішений емоційний багаж, який може перешкодити розвитку ваших стосунків.

6. Він емоційно недоступний

Якщо він емоційно відсторонений або здається відстороненим, коли ви переживаєте важкі часи, це може бути тому, що він не повністю зацікавлений у ваших стосунках. Використання когось як відволікання часто означає збереження певної емоційної дистанції, щоб уникнути повторної травми. Якщо він не підтримує вас емоційно, це може бути ознакою того, що він не готовий до відданого і підтримуючого партнерства.

7. Він уникає обговорення своїх почуттів

Відкрите спілкування є ключовим моментом у будь-яких стосунках, але якщо він замовкає, коли справа доходить до обговорення своїх емоцій або уникає розмов про ваші стосунки, це може бути ознакою того, що він використовує вас, щоб уникнути боротьби зі своїм власним емоційним багажем. Небажання ділитися почуттями може вказувати на відсутність справжнього емоційного зв'язку.

8. Він занадто багато говорить про свою колишню

Хоча для людей природно ділитися частинами свого минулого, якщо він постійно зводить розмови до своєї колишньої, це може вказувати на те, що він не повністю присутній у поточних стосунках. Надмірні розмови про минуле можуть бути для нього способом впоратися з невирішеними почуттями, але це ускладнює розвиток вашого зв'язку.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст