Відносини

7 найкращих способів забути колишнього і жити далі

Розставання може бути важким...

Розставання може бути важким, і ви можете почуватися загубленими. Але не хвилюйтеся, ми тут, щоб підтримати вас! Пропонуємо прості та доброзичливі поради, які допоможуть вам подолати цей важкий час. Нічого зайвого, лише практичні рекомендації, зрозумілі кожному.

Давайте розглянемо кроки, які допоможуть вам почуватися краще після розставання

1 Спирайтеся на друзів і сім'ю

Не проходьте через це поодинці! Ваші друзі та родина - ваші емоційні супергерої. Поділіться з ними своїми почуттями, нехай вони стануть вашою системою підтримки. Гарна бесіда, плече, на яке можна спертися, або навіть просто сміх за філіжанкою кави можуть творити чудеса, допомагаючи вам зцілитися і рухатися далі.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. відкрийте для себе заново свої захоплення

Подумайте про ті хобі та інтереси, які ви відклали в сторону. Настав час повернути їх! Чи то малювання, чи то музикування, чи то похід до спортзалу, повернення до своїх захоплень не тільки займе вас, а й поверне хвилювання у ваше життя. Можливо, дорогою ви навіть дізнаєтеся щось нове про себе!

3. Займайтеся чимось новим

Струсіть свою рутину! Вступайте в клуби, відвідуйте семінари або знайдіть нове хобі. Головне - зануритися в діяльність, яка вас дійсно цікавить. Це не тільки відволікає вас від розставання, а й відкриває можливості познайомитися з новими людьми, які поділяють ваші захоплення, що потенційно може призвести до значущих зв'язків.

4. Встановіть межі

Встановлення чітких кордонів - ваша найкраща стратегія зараз. Збереження дистанції з колишнім партнером, як онлайн, так і офлайн, дає вам можливість зцілитися. Скасуйте підписку в соціальних мережах, помістіть ці тексти в архів - усе, що допоможе вам зберегти емоційний простір. Річ не в тому, щоб бути злим; йдеться про створення середовища, сприятливого для вашого особистісного зростання.

5. Міркуйте і вчіться

Знайдіть хвилинку, щоб подумати про стосунки. Що спрацювало, що ні? Роздуми про минуле допомагають вам краще зрозуміти себе і свої потреби. Йдеться не про те, щоб когось звинувачувати, а про те, щоб зрозуміти, як частини складаються (або не поєднуються) одна з одною. Використовуйте ці знання як компас для майбутніх стосунків.

6. Зосередьтеся на майбутньому

Переключіть свою увагу з минулого на майбутнє. Що цікавого чекає на вас? Чи то кар'єрні амбіції, чи то особистісне зростання, чи то мрії про подорожі, далекоглядне мислення дасть вам змогу уявити життя після розриву стосунків. Майбутнє схоже на полотно, готове для ваших барвистих творінь.

7. За необхідності зверніться за професійною підтримкою

Це нормально - просити про допомогу. Якщо емоційний тягар здається вам занадто важким, подумайте про те, щоб поговорити з терапевтом або консультантом. Вони допомагають у важкі часи, пропонують стратегії, які допоможуть вам впоратися з ситуацією і підвищити вашу емоційну стійкість. Звернення за професійною підтримкою - це сміливий крок до того, щоб стати більш здоровим і щасливим.

Ви зможете почати процес зцілення і рухатися до нового, щасливішого етапу вашого життя.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст