Відносини

10 ознак того, що ви випрошуєте любов (і чому не можна цього робити)

Ми всі хочемо, щоб нас любили. Однак ніхто не повинен просити милостиню. Справжня любов виходить із взаємної поваги, довіри та співчуття.
1.9к.

Коли ви поруч із правильною людиною, вам не доведеться просити про кохання. Якщо ви помітили ознаки того, що випрошуєте любов, це означає, що ви перебуваєте в неправильних стосунках...

1. Ви готові на все, щоб утримати партнера

Коли ми боїмося втратити когось, ми робимо все можливе, щоб зберегти стосунки, не замислюючись про майбутнє. Увага зосереджена на поточному моменті, а не на тому, якими будуть стосунки завтра.

2. Ви терпите жорстоке поводження

Примирення з жорстоким поводженням або образами показує, що ви цінуєте стосунки більше, ніж себе. Це означає, що стосунки важливіші за вашу особисту цінність, тому ви миритеся з неприйнятною поведінкою.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

3. Ви мовчите, щоб зберегти мир

Здатність відкрито і чесно спілкуватися має основоположне значення для здорових стосунків. Коли ви мовчите, ви жертвуєте своїми почуттями і бажаннями, що негативно впливає на стосунки.

4. Ви потребуєте постійного підтвердження

Коли ви відчуваєте, що вас люблять і цінують, вам не потрібне постійне підтвердження. Якщо ви нав'язливо запитуєте, чи любить вас партнер, це може бути ознакою того, що ви випрошуєте любов.

5. Ви погоджуєтеся на мале

Прийняття мінімальних зобов'язань, наприклад, як у випадку "друзів із привілеями", показує, що ви хочете більшого, але погоджуєтеся на менше.

6. Ваші стосунки - найважливіше у вашому житті

Якщо ви прирівнюєте своє щастя до стосунків і не можете бути щасливими без них, це призводить до прийняття невідповідних партнерів.

7. Ви завжди віддаєте більше, ніж ваш партнер

Якщо ви постійно робите більше для стосунків, ніж ваш партнер, це вказує на дисбаланс і ваше прагнення випрошувати любов.

8. Ви погрожуєте заподіяти собі шкоду

Загроза заподіяти собі шкоду - крайня ознака того, що ви просите любові. Це тривожний сигнал, що вказує на глибоку емоційну нестабільність у стосунках.

9. Ви завжди доступні для свого партнера

Якщо ви постійно змінюєте свій графік заради партнера, це знижує вашу цінність і може дратувати оточення, коли ви скасовуєте плани в останню хвилину.

10. Ви віддаєте перевагу поганим стосункам перед самотністю

Страх самотності може змусити вас залишатися в нездорових стосунках, що призводить до постійного випрошування любові.

Випрошування любові часто має зворотний ефект. Партнери можуть відчувати тиск і бажання піти. Навіть якщо ви вмовите партнера залишитися, полегшення буде тимчасовим, і стосунки навряд чи збережуться в довгостроковій перспективі.

Що робити, якщо ви помічаєте, що випрошуєте любов?

  • Працюйте над своєю впевненістю і самооцінкою.
  • Зосередьтеся на роботі, хобі та заняттях, які вам подобаються.
  • Інвестуйте час у людей, які на це заслуговують, наприклад, у друзів і сім'ю.
  • Не покладайтеся на інших для свого щастя.
  • Знайдіть задоволення в самотньому житті, поки не з'явиться хтось гідна людина.
  • Подумайте, як би ви почувалися, якби хтось благав вас про любов?

Справжня любов не вимагає милостині. Бережіть себе і свої почуття, щоб бути відкритими для здорових і щирих стосунків.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст