Відносини

9 речей, які варто зробити, якщо ви відчуваєте себе самотніми у відносинах

Навіть якщо ви в парі, то все одно можете почуватися самотніми. Але це зовсім не означає, що відносини закінчилися...
2.5к.

Почуття самотності у відносинах теж буває. Навіть якщо ви в парі, то все одно можете почуватися самотніми. Але важливо знати, що це в багатьох випадках не означає, що відносини закінчилися. У вас є шанс змінити ситуацію і відчути себе ближче.

Ці поради допоможуть вам і вашому партнеру краще зрозуміти один одного і відчути більш глибокий зв'язок.

1. Спілкуйтеся відкрито

Коли ви відчуваєте себе самотнім, важливо поговорити зі своїм партнером про те, що ви відчуваєте. Будьте чесні та діліться своїми думками та емоціями, нічого не приховуючи. Відкриваючись, ви можете зміцнити зв'язок і розуміння один з одним.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Проводите час разом

Постарайтеся викроїти в своєму щільному графіку час, щоб провести його разом. Будь то прогулянка, спільне приготування вечері, якісне проведення часу може допомогти зміцнити вашу зв'язок і позбутися від почуття самотності.

3. Займайтеся тим, що вам подобається

Відкрийте для себе заново хобі та заняття, які приносять вам радість і задоволення. Слідування своїм захопленням не тільки дає відчуття мети, але і допомагає зберігати свою індивідуальність у відносинах. Будучи частиною пари, важливо оберігати свої інтереси.

4. Шукайте підтримку в колі друзів та сім'ї

Не соромтеся звертатися до близьким людям, коли відчуваєте себе самотнім. Зверніться до друзів і членів сім'ї, які піклуються про вас і готові вислухати. Іноді, якщо ви поділіться своїми почуттями з тими, хто знаходиться за межами ваших відносин, може допомогти поглянути на ситуацію під іншим кутом і забезпечити розраду.

5. Практикуйте догляд за собою

Приділіть час власного добробуту, як моральному, так і фізичному. Подбайте про себе, займаючись спортом, медитуючи або приймаючи ванну. Коли ви піклуєтеся про себе, ви отримуєте більше енергії впоратися з будь-якими проблемами, що виникають, в тому числі, і у ваших стосунках.

6. Отримуйте новий досвід разом

Надайте пікантність відносин, пробуючи разом щось нове. Будь то поїздка в невідоме місце, танці або дегустація екзотичних страв, спільне дослідження нових речей може зміцнити вашу зв'язок і створити незабутні спогади.

7. Відкрийте заново близькість

Інтимність виходить за рамки фізичної близькості; це також почуття емоційного зв'язку з партнером. Проводите час, розмовляючи відкрито, роблячи невеликі приємні речі і проявляючи турботу. Це допоможе вам зблизитися і зміцнити зв'язок.

8. Зосередьтеся на подяки

Виховуйте почуття вдячності до своїх відносинах, висловлюючи вдячність один одному. Знайдіть хвилинку, щоб подякувати свого партнера за невеликі жести, які він робить, наприклад, доставляє вам радість жартом чи готовий вислухати, коли вам це потрібно. Практика подяки зміцнює близькість, роблячи вашу зв'язок сильніше, навіть коли ви стикаєтеся з труднощами.

9. Зверніться за допомогою

Якщо почуття самотності зберігається, незважаючи на ваші зусилля, подумайте про те, щоб звернутися за порадою до консультанта. Професійна підтримка може надати інструменти для вирішення проблем у відносинах. Не соромтеся звертатися за допомогою, коли це необхідно; прийняття активних дій щодо поліпшення ваших відносин — ознака сили.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст