Відносини

7 способів дізнатися, що ваша любов справжня, на думку психологів

Коли ви разом, ви відчуваєте це затишне, тепле ковдру безпеки, яке буде з вами в будь-який час і в будь-якому місці.
9.6к.

Ви зустрічаєтеся вже деякий час, і у вас з партнером справи йдуть дуже добре: ви двоє спілкуєтеся і насолоджуєтеся товариством один одного, і у вас точно є почуття один до одного.

Але якщо ви ставите питанням, чи є ваша любов справжньої або, можливо, це просто хімія, прочитайте 7 порад, які допоможуть вам визначитися:

1. Ви відчуваєте себе як вдома

Справжня любов не викликає у вас почуття занепокоєння, сумнівів у своїй цінності або характер відносин з партнером.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Замість цього, ви відчуваєте себе впевненим у своїх почуттях і повазі один до одного.

Коли ви разом, ви відчуваєте це затишне, тепле ковдру безпеки, яке буде поруч з вами в будь-який час і в будь-якому місці.

Спілкування з партнером не здається вам вимушеним або чимось, до чого вам потрібно морально готуватися.

Навпаки, здається, що це єдине, чим хочеться зайнятися після довгого робочого дня або напруженого часу з сім'єю.

2. Вам комфортно бути собою

Відчувати себе як вдома зі своїм партнером означає мати можливість розслабитися і бути самим собою, ніяких масок не потрібно.

Ви не фільтруєте свої думки і почуття з-за страху бути засудженими. Ви знаєте, що вас приймають такими, якими ви є. І навпаки.

Один з надійних способів зрозуміти, що це правда, — це якщо ви обидва відчуваєте себе абсолютно нормально, показуючи один одному свою справжню, вразливу сутність.

Коли ви охоплені хвилюванням від закоханості, надто легко надягти свою кращу, саму бездоганну особистість, приховуючи будь-які недоліки.

Але якщо це справжня любов, ви не проти, щоб вас бачили, коли ви не в кращій формі — незалежно від того, чи мало у вас енергії, у вас один з найскладніших днів або просто потрібно випустити пар.

В цих відносинах обидва партнера приймають один одного, як у добрі, так і погані дні.

3. Вас не цікавлять інші люди

Ще один явний натяк на те, що ви зірвали справжній любовний джекпот? Вам просто не цікаво шукати когось ще.

Навіщо турбуватися? У вас є все, що вам потрібно: емоційний зв'язок, глибокі розмови і фізична іскра. Жодних блукаючих поглядів, тому що ви повністю задоволені.

4. Ви готові докласти додаткові зусилля

Якщо ви зробите все можливе, це дійсно означає справжню любов у стосунках.

Відданість стосунків потребує зусиль, так і часу, виявляючись по-різному.

Будь то час, проведений один з одним, присутність поруч у важкі часи або навіть зміна особистих звичок, які не сприяють здоровим відносинам, все це має значення.

5. Ви відчуваєте натхнення

Коли ваш партнер продовжує надихати вас — можливо, підштовхує спробувати нове хобі або спонукає піти на мовні курси — це вірна ознака щирої любові.

Пари, які люблять по-справжньому, природним чином розкривають один одного краще.

Але почекайте, це ще не все.

Ви також помітите, що проявляєте до партнера щирий інтерес, прагнете почути його погляди на речі і ввібрати свіжий погляд. Перебуваючи в цих любовних стосунках, ви відчуваєте, що живете в світі нескінченного зачарування і хвилювання, де ви обоє постійно заінтриговані і натхненні один одним.

6. Ви думаєте про довгостроковій перспективі

Коли ви по-справжньому закохані, цілком природно почати думати про довгострокову шляху.

Я не кажу про одержимість своїм майбутнім з кимось, кого ви тільки що зустріли, — не про це, Я маю на увазі, коли ви проводите багато часу разом, ви спілкуєтеся і задовольняєте потреби один одного. У таких випадках, швидше за все, ви обидва поділяєте схоже бачення майбутнього і бачите себе в ньому разом.

Спільне прийняття важливих рішень, таких як переїзд, планування відпустки або навіть заведення домашнього вихованця, є явною ознакою довгострокових зобов'язань. Це показує, що ви обидва зацікавлені в спільній розбудові майбутнього і життя, що включає один одного.

7. Ви вдячні, що ця людина є в вашому житті

Коли ви знаходитесь у відносинах, мова йде не тільки про те, щоб бути по вуха закоханий у свого партнера; це набагато глибше. Ви щиро вдячні за те, що ця людина поруч, і постійно дивуєтеся тому, наскільки він чудовий.

Приймаєте їх як належне? Ні! Ви хочете показати їм свою любов і вдячність.

Залишаєте ви милі любовні записки, плануєте побачення-сюрпризи або просто прямо говорите їм, наскільки вони круті, ви завжди знаходьте способи змусити партеру відчути себе особливими.

***

Пам'ятайте: розпізнати ознаки справжнього кохання — це не тільки розпізнавати широкі жести. Мова йде про те, щоб відчувати цю глибоку зв'язок, бачити важливі речі і бути самими великими шанувальниками один одного.

Любов проявляється по-різному. Довіряйте цим знакам, дотримуйтесь своєї інтуїції і знайте, що справжня любов — це не просто казка, вона чекає, поки ви її знайдете.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст