Відносини

3 фрази, які часто кажуть дівчата, які виросли без батька

Відсутність батька в житті дівчинки залишає відбиток на все її життя.
15к.

У сучасному суспільстві розлучення і ситуації, коли діти виховуються у неповних сім'ях, стають буденним явищем. Багато жінок наважуються на материнство поодинці, не замислюючись про те, як відсутність батька вплине на майбутні відносини їх дочок з протилежною статтю. Психологи і фахівці, такі як Ярослав Самойлов, магістр психології і засновник Онлайн Інституту Практичної Психології з 2020 року, підкреслюють важливість позитивного чоловічого образу у вихованні дівчаток і вказують на типові проблеми, з якими стикаються жінки, які виросли без батька.

Відсутність батька і його вплив

Дівчата, які виросли без батька, часто страждають від невпевненості у власних силах і у відносинах з чоловіками. Це відбувається через відсутність позитивного прикладу чоловіка в дитинстві, що впливає на формування їх уявлень про чоловіків і стосунки з ними. Відсутність уваги, любові і захисту з боку батька залишає глибокий слід в душі дівчинки, який проявляється в її дорослому житті.

3 характерні фрази:

  1. «А ти мене точно любиш?» — це питання часто задають дівчата, чиї батьки були відсутніми або емоційно дистанційними в їх дитинстві. Це відображення їх внутрішньої невпевненості та постійного прагнення до підтвердження почуттів.
  2. «А я тобі не набридла? А я ненав'язлива?» — такі питання можуть вказувати на страх бути відкинутими і бажання бути потрібними та коханими, чого вони позбавлені без батьківської любові та уваги в дитинстві.
  3. «Я тобі не довіряю. Ти мені брешеш.» — проблеми з довірою і припущення про брехні можуть виникати з нестабільності і відсутності надійності у відносинах з батьком, формуючи очікування обману і зради в дорослих стосунках.
@yaroslav_samoylov А какие у тебя отношения с отцом? 🥺 Больше полезного по ссылке в профиле🔥#психология #психологияотношений ♬ I spoke to the devil in Miami by XXXTENTACION — Nate

Відсутність батька в житті дівчинки залишає відбиток на все її життя, впливаючи на взаємини з чоловіками. Розуміння цих проблем і робота над ними може допомогти жінкам будувати здорові і щасливі відносини. Експерти, такі як Ярослав Самойлов, який провів більше 500 годин в ролі клієнта на особистих терапевтичних сесіях і чия годинна консультація оцінюється в $1000, підкреслюють необхідність усвідомлення та опрацювання цих питань як для жінок, так і для їхніх партнерів, щоб побудувати гармонійні стосунки, засновані на довірі та взаєморозумінні.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

А які у Вас стосунки з батьком?

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст