Відносини

12 речей, які потрібно зробити негайно після розставання

Чим швидше ви почнете ці пункти виконувати, тим легше пройде розставання.
8.8к.

Розлучатися дуже боляче, але ви можете пережити розставання з людиною, роблячи кожен день невеликі кроки. Сконцентруйтеся на собі і своїх інтересах, оточіть себе підтримують людьми. Дайте собі час прийти в себе і спробуйте знайти нові заняття, щоб створити нові спогади. Пам'ятайте, що за допомогою терпіння і турботи про себе ви зможете подолати біль і почати нову главу життя.

Ось що потрібно робити після розставання з партнером:

1. Зустрітися з близькими людьми

Зв'яжіться з друзями і родичами, які переживають за вас. Їх підтримка допоможе вам не відчувати себе самотнім у цей непростий час. Розкажіть про своїх почуттях і дозвольте їм втішити вас — ви не повинні проходити через це в поодинці.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Виїхати куди-небудь подалі

Подумайте про те, щоб відправитися в невелику подорож у нове або навіть знайоме місце. Зміна обстановки допоможе вам відволіктися і поглянути на ситуацію по-новому. Знайомство з новим оточенням може стати позитивним кроком вперед.

3. Поговоріть з фахівцем

Звернення за допомогою до психолога або психотерапевта дасть вам відчуття безпечного місця, де ви зможете висловити свої емоції і отримати цінні знання. Вони можуть дати вам пораду, як впоратися з ситуацією і відчути себе краще, і направити вас до зцілення ваших емоцій.

4. Дистанцируйтесь від відносин

Відділіть себе від колишнього партнера. Видаліть його з соціальних мереж і деякий час не контактуйте з ним. Подібне розставання допоможе вам обом відновитися і адаптуватися до нової чолі вашого життя.

5. Позбавтеся від всіх нагадувань

Викиньте або позбавтеся від речей, які нагадують вам про стосунки. Це допоможе знизити напруження почуттів і дозволить вам поступово відсторонитися від минулого. Ви немов наводьте порядок у своєму серці, щоб відчувати себе краще і з нетерпінням чекати нових подій.

6. Відпочиньте від побачень

Не варто відразу ж кидатися в нові відносини. Знайдіть час, щоб зосередитися на собі, вилікуватися і заново відкрити свої інтереси і захоплення.

7. Займіться собою

Віддайте перевагу турботі про себе — правильно харчуйтеся, займайтеся спортом і відпочивайте. Робіть те, що приносить вам радість і розслабляє. Турбота про своє тіло і розум дуже важлива для одужання.

8. Міркуйте про стосунки

Приділіть час роздумів про те, які уроки ви винесли з цих відносин. Подумайте про позитивних і негативних моментах. Таке самоаналіз допоможе вам стати краще і зробити більш розумний вибір у майбутньому.

9. Поставте нові цілі

Направте свою енергію на те, щоб поставити перед собою нові цілі. Будь то особистісний ріст, кар'єрні устремління або нові хобі — наявність того, над чим слід працювати, може дати вам відчуття мети і наснаги.

10. Возз'єднатися з собою

Використовуйте цей час, щоб відновити зв'язок з собою поза відносин. Відкрийте для себе свої інтереси, захоплення та сильні сторони. Зміцнення почуття власної гідності додасть вам сил для подальших дій.

11. Оточіть себе позитивом

Оточіть себе позитивом, будь то книги, що піднімають настрій, надихають подкасти або мотивуючі друзі. Створення позитивної обстановки допоможе вам змістити фокус уваги в бік світлих днів.

12. Практикуйте подяку

Кожен день приділяйте час роздумів про те, за що ви вдячні. Виховання подяки може змінити вашу перспективу і допомогти вам знаходити радість навіть у важкі часи.

Поділіться своїми думками:

Напишіть в коментарях свої роздуми — давайте підтримаємо один одного на шляху до зцілення і руху вперед.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст