Відносини

7 ознак того, що жінка живе з тим, кого не любить

Сумна правда: «Так багато людей закохані, але не разом. І так багато людей разом, але не закохані».
3.9к.

Не багатьом парам вдається протягом довгих років зберегти свою любов і ніжність, пронісши їх через всі труднощі...

Більшість чіпляються за ілюзію, переконуючи себе, що все в порядку. Людям вкрай складно розірвати узи, які їх пов'язували роками — бо звичка, фінансова залежність, діти, страх змін і невизначеності. Набагато легше закривати очі на очевидне і продовжувати вдавати що все добре, ніж почати все з чистого аркуша.

Відкрито зізнатися в тому, що почуття зникли, перебуваючи у шлюбі, вимагає величезної емоційної сили і чесність перед самим собою. Але іноді краще, що можна зробити — це залишити партнера в спокої і закінчити відносини. Недарма кажуть «кінь здохла — злазь».

Найважливіше — навчитися бути чесним перед собою і партнером, і ніколи не зраджувати собі.

Обговоримо ознаки, які відверто кажуть, що жінка більше не любить.

1. Немає емоційного зв'язку

Для жінки бути включеною у відносини емоційно так само важливо, як дихати. Якщо цього не відбувається, зв'язок просто згасає.

Жінки завжди залучені у відносини. Але коли любов зникає, вони немов «випадають» з емоційний зв'язок з партнером. Стають більш людяними, неуважними до його потреб і переживань. Наявний емоційний відсутність жінки у відносинах, хоча фізично вона присутня.

«Любити — це не тільки дивитися один на одного, це дивитися в одному напрямку».

Ви більше не ділитися найпотаємнішими думками і переживаннями, довіру. Раніше ви могли годинами могли розмовляти про все на світі, ділитися таємницями і мріями. Але поступово бесіди зійшли на «привіт» і «поки». Коли втрачається близькість, йде любов.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Постійні сварки і конфлікти

Коли любов згасає, дрібні конфлікти часто переростають у великі скандали. Атмосфера в будинку загострюється, ви постійно сваритеся, звинувачуючи один одного. Дивно, але коли-то близькій людині починає дратувати буквально все — навіть як людина їсть, ходить, ляскає дверима. Горезвісний тюбик з пастою тепер викликає відторгнення і негатив.

«Ненависть — це всього лише пристрасть, до якої долучилося презирство».

3. Немає бажання постійно бути поруч

Коли любов на піку, люди прагнуть проводити разом кожну вільну хвилину. Але потім спільне проведення часу більше нагадує обов'язок, ніж насолода. Ви не відчуваєте особливого бажання бути поряд одне з одним, вважаючи за краще проводити час окремо. Той випадок, коли жінці набагато краще одним, ніж зі своїм чоловіком.

4. Сюрпризи та подарунки сходять на «ні»

На початку стосунків ви обидва намагалися радувати один одного невеликими знаками уваги та сюрпризами. Але тепер цього не спостерігається. Ваш партнер перестав дарувати подарунки, а на ваш день народження або річницю відносин ви отримуєте лише сухе «вітаю». З жіночого боку — те ж саме. Відмовки про фінансові труднощі тут недоречні — тому що справжня причина в небажанні робити приємне.

5. Інтимній близькості стає в рази менше

Секс — важлива складова любовних відносин. Коли між партнерами є глибока емоційна зв'язок, фізична близькість стає її яскравим проявом. Але якщо почуття згасають, інтим відходить на другий план або зовсім пропадає. Замість колишньої пристрасті залишається лише формальність. Інтимність зводиться лише до фізичної близькості без глибокого душевного контакту, на жаль.

«Фізична близькість — це мова, на якій розмовляють закохані. Коли ця мова замовкає, відносини перетворюються на порожній розмова».

6. Жінка не поспішає додому

«Коли жінка закохана, її будинок там, де її коханий. Але якщо почуття остигають, вона починає уникати повертатися стало чужим простір».

Якщо раніше жінка поспішала з роботи, щоб швидше опинитися вдома, у колі сім'ї, то тепер її щось невидиме затримує. Вона не поспішає, засиджується в офісі або у подруг, уникаючи повертатися в став незатишним для неї простір. Відсутність бажання бути вдома — дуже тривожний сигнал.

7. Фантазії про інших людей

Любов охолола, якщо жінка часто представляє і фантазує про когось іншого. Несвідомо вона шукає заміну, мріючи про нових емоціях і гостроту почуттів. Як зауважив Фрідріх Ніцше: «Перш ніж ми возненавидим кого-небудь, той спочатку повинен занадто довго нас розчаровувати».

За матеріалами: Жіноча територія

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст