Відносини

6 фраз чоловіки, які означають, що він вас більше не любить

Люблячі люди таких речей не говорять...
5.8к.

Часом почуття йдуть, але люди ще якийсь час живуть разом, з різних причин заперечуючи наближається крах відносин. Тим не менш поведінка чоловіка змінюється, звичайно, не в кращу сторону щодо його обраниці...

Якщо помітите, що партнер використовує навіть одну з таких фраз, то це може вказувати на те, що вас розлюбили.

1. «Вибач, але я зайнятий»

Ініціатором зустрічей зазвичай виступаєте ви — телефонуйте, пишете СМС, але у відповідь чуєте регулярне сухе: «Я зайнятий». Ви закохані, тому намагаєтеся виправдати поведінку коханого, не помічаючи очевидного: чоловік, для якого жінка важлива, завжди знайде час, щоб зустрітися. Навіть незважаючи на щільний графік.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. «Знову ти лізеш зі своїми поцілунками»

Коли людина любить, йому й самому хочеться торкатися партнера постійно, з приводу і без. Якщо ж тактильний контакт втрачається, якщо чоловік відштовхує від себе, а на його обличчі явно написано, що йому не дуже приємно, можливо, почуттів до вас у нього не залишилося.

3. «Я втомився, давай потім»

Цю фразу можна почути в різних ситуаціях, але в першу чергу зверніть увагу, чи не стала вона все частіше звучати у відповідь на вашу ініціативу зайнятися любов'ю.

Чоловік перестає займатися сексом з коханою жінкою, тільки будучи серйозно втомленим чи хворим. І в тому випадку, якщо вона перестала його залучати. Безумовно, з часом потяг у парі може згасати і частота сексуальних відносин знижуватися. Але зверніть увагу на те, що люблячий чоловік швидше відгукнеться на ініціативу подруги, ніж повернеться на другий бік і скаже: «Ой, тільки не сьогодні, я так втомився».

4. «Знайди іншого, якщо щось не влаштовує»

Коли партнер сам пропонує знайти когось іншого — це погано. Можливо, він не розуміє, що ви можете мати зовсім іншу думку, не погоджуючись з його. Скоріше це говорить про те, що чоловік вже не відчуває до вас ніжних почуттів.

Адже по-справжньому люблячий чоловік буде слухати другого в будь-якому випадку, що б той не говорив. І навіть тоді, коли не згоден, — він просто вислухає і прийме вашу позицію.

5. «Тільки давай знову без цих істерик»

«Не треба знову нити», «Давай обійдемося без цих твоїх дурниць», «Ну що ти як маленька» — нічого приємного в цих фразах, особливо сказаних сердитим і роздратованим тоном, ні, якщо вам потрібна підтримка, навіть по дрібницях. Чоловіки складно переносять жіночі сльози. Але якщо ви не маніпулюєте з їх допомогою, а щиро засмучені, то він збереться і буде втішати як може. Якщо любить, звичайно.

6. «Це твої проблеми, а не мої»

Якщо в основі романтичних відносин лежать довіра, повага і любов, завжди буде почуття взаємності. Чому більшість міцних сімейних пар настільки багато чого досягають? У таких відносинах успіх одного — це успіх обох, те ж саме з проблемами та життєвими труднощами. Якщо чоловік дистанціюється, тому що вважає ваші відносини проблемними, швидше за все, він уже не любить.

За матеріалами: Life

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст