Відносини

10 причин, за яких вона порвала з вами

Давайте проллємо світло на деякі з них.
423

Всі ми так чи інакше переживали розрив відносин. На наших вулицях любові це не рідкість. Про неї написані мільйони пісень, у фільмах вона зображується як млосний привид. І чоловіки, і жінки кидають один одного, коли їх відносини не складаються. Однак, якщо відкинути все, в розриві немає хороших чи поганих хлопців, є просто дві людини, у яких не склалося. Це необхідно пам'ятати, коли ми обговорюємо ймовірні причини, чому жінки кидають чоловіків.

Так, перше, що приходить на розум, — почекайте, жінки теж зраджують чоловікам. Завжди є щось більше, ніж здається на перший погляд. Іноді в цьому винні жінки, іноді — чоловіки. Ми можемо звинувачувати інших тільки в одному. Ми всі робимо те, що не завжди знаємо чому, але причина завжди є. Коли один з партнерів кидає іншого, ніхто не повинен нести провину поодинці, обидва грають у цьому рівні ролі. Все залежить від того, під яким кутом ви дивитеся на ситуацію.

Ми не намагаємося звинуватити чоловіків, а просто хочемо зрозуміти причини, з яких жінки роблять так, як вони роблять. Жінки схильні до суб'єктивного підходу до відносин. З-за їх непередбачуваності причини, за якими вони кидають свого партнера, дуже часто залишаються непоміченими. Так що давайте проллємо світло на деякі з них.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

10 причин, за яких вона порвала з вами

1. Куди поділося довіру?

Само собою зрозуміло, довіра — основа здорових відносин. Якщо жінка відчуває, що її партнер зраджує їй, не виконує обіцянок або прикидається, це позбавляє його карти довіри до жінки, яка не бачить іншого виходу, крім як кинути його.

2. Бути божевільним на контролі — це огидно.

Чим більше ви тримаєте птаха у клітці, тим більше вона намагається вирватися. Жінки самі по собі не менш небезпечні. Коли чоловіки занадто контролюють відносини, це змушує жінок відчувати скутість, як ніби у них немає гідності. Це змушує їх кидати чоловіка майже відразу, коли їм здається, що їм підрізають крила.

Деякі чоловіки роблять це підсвідомо, але, тим не менш, це сильно відштовхує жінок. Занадто високі вимоги до партнера також призводять до розривів. Зрештою, у кожної людини є своя межа. Чому б жінкам не мати їх?

3. Фінансова зіпсованість

Коли чоловіки змушують своїх партнерок віддавати їм свій заробіток, це позбавляє їх самостійності. Це робить їх жертвами горезвісного «комплексу неповноцінності», який вони не можуть довго приховувати, тому просто відміняють його.

4. Статеве домінування

Якщо чоловіки домінують над жінками в питаннях статі, вони будуть відкинуті. Зрештою, психологічна незалежність не менш важлива, ніж соціальна і культурна, а може бути, навіть більше.

5. Его

Незважаючи на дуже різні натури, елемент егоїзму у більшості чоловіків, якщо не у всіх, псує стосунки з жінками. Це его стає причиною мовчання між парами, а значить, і непорозуміння. Не встигнеш озирнутися, а вона вже пішла.

6. Відсутність поваги

Він просто такий самозакоханий, говорять багато жінок, перш ніж кинути свого чоловіка. Відсутність поваги і звичайне зневага з боку чоловіків призводить до того, що вони втрачають серйозні позиції у відносинах з жінками, які люблять, щоб їх цінували так само, як і чоловіки.

Деякі чоловіки роблять це за своєю природою, без жорстокого умислу. Але все одно, як тільки гра зіграна, вони втрачають шанси.

7. Не будьте закритою книгою

Скритність змушує жінок кидати чоловіків миттєво. Тільки деякі з них досить терплячі, щоб залишатися поруч і змушувати відкривати сторінки закритої книги, якою для них є чоловіки. З-за своєї скритності чоловіків буває важко зрозуміти, і не всі жінки люблять складності; деякі з задоволенням скажуть їй все прямо, і їй не доведеться випитувати це у свого партнера. Якщо чоловіки тримаються потай, жінки можуть сприйняти це як знак того, що вони їм нецікаві. Це змушує жінок відразу ж виходити за двері, не задаючи питань.

Це не означає, що чоловіки дійсно легковажні, просто жінки люблять, коли їм кажуть все просто і ясно. Було б непогано просто говорити про речі, а не витягувати їх з партнера постійно. Звичайно, бути закритою книгою — це інтригуюче. Але іноді це може бути і втомлює. Жінкам подобається, коли їх партнер виражає емоції у відкриту.

8. Мені не потрібна твоя підтримка

За звичаєм, чоловіків виховують у переконанні, що вони — добувачі в будинку; вони повинні бути стіною для своїх жінок у серйозних відносинах. З іншого боку, жінки — природжені годувальниці. Коли чоловіки старанно відкидають жінок, це безумовно змушує жінок відчувати себе небажаними.

Це відчуття душевного самотності змушує жінок йти від чоловіків. Коли чоловік готовий надати психологічну підтримку, це не робить його гірше; іноді жінки самі цього хочуть.

9. Занадто багато правил

Надлишок правил і норм, встановлених чоловіками, змушує жінок вважати їх досить консервативними, а тому це стає неминучою причиною розставання з чоловіками.

10. Упертість

Небажання слідувати ідеям, які пропонують жінка, яка створює у неї негативне враження про чоловіка всередині сім'ї. У цьому випадку жінка, швидше за все, покине чоловіка.

Дами, поговоріть зі мною

Які ще ознаки ви хотіли б додати в цей список?

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст