Відносини

Чим холодніше ви ставитеся до чоловіка, тим сильніше він любить

Чоловік йде від жінки, а через деякий час, коли у неї вже все добре, повертається. Чому так відбувається?
1.5к.

Коли людина відпускає ситуацію і фокусується на собі, її життя починає змінюватися. І досить часто трапляються події, яких вже не чекаєш...

Кожен з вас хоч раз помічав, що як тільки відпустиш ситуацію, все відбувається як вам хотілося. Таке часто трапляється у відносинах. Дівчина зустрічається з хлопцем, потім розлучаються і через деякий час, коли в неї все добре, він повертається.

Чому так відбувається?

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Зараз поясню вам з точки зору енергії.

Не секрет, що в нашому житті все складається з енергії і у всього є енергетичний потенціал. Як це можна пов'язати у відносинах? Дуже просто.

Коли пара розлучається один із закоханих постійно думає про партнера. Тобто посилає йому свій енергетичний потенціал. Партнер-одержувач цього потенціалу щасливий, адже часто ця енергія позитивна.

Читайте також: 6 стадій, через які пара проходить перед розставанням

А тепер уявіть, що другому партнеру полегшало і він перестав думати про минуле кохання, переключився на інше.

І тут партнер-одержувач на підсвідомому рівні відчуває, що щось не так. Зв'язок між партнерами розірвана і другий починає аналізувати своє життя.

Як тільки він розуміє, що з партнеркою йому було добре і всі радості життя були пов'язані з нею, він прагне повернути ці відчуття. Саме тому партнери повертаються через якийсь час.

Звучить все це не так райдужно, адже, по суті, людина намагається повернути не любов, а відчуття комфорту.

Але бувають і винятки і такі пари після повторного возз'єднання живуть довго і щасливо.

Думаю, всі ви стикалися з ситуацією, коли один в парі любить, а інший дозволяє любити. Ця ситуація триває до тих пір, поки позиції партнерів не поміняються місцями.

Як тільки перший охолов, у другого спалахують почуття. Тут працює закон маятника: те, що ви відштовхуєте, до вас тільки притягається.

Психологи часто використовують цей принцип у своїх практиках. Вони радять своїм клієнтам, у яких щось не виходить, просто змістити фокус уваги на щось інше.

І це стосується не тільки відносин, але і всього життя в цілому, будь-якої її сфери.

Наступного разу, коли ви будете чимось засмучені, просто направте свою увагу і енергію на щось інше. І все відразу розв'язатися.

За матеріалами: ksenija.ua

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст