Відносини

Іноді Всевишній забирає з твого життя людини для твоєї ж захисту

Не всі люди в нашому житті і в нашому оточенні приносять щастя...
1.2к.

Так, не так-то просто змиритися з тим, що від вас пішов коханий чоловік. Що з вами розірвав стосунки той, кого ви вважали одним. Що вам хтось так і не відповів взаємністю, у вас не сталося роману.

Ви залишаєтеся наодинці зі своїми несправдженими сподіваннями і надіями. Вам прикро за все те, що між вами так і сталося. А хотілося відносин, стосунків, емоцій. Може, ви собі напланували, як це буде.

Тільки навряд чи ви планували негативний сценарій з участю цієї людини і тепер страждаєте, що він не справдився. Ви чекали добре, у вас були світлі і позитивні плани. Тепер так гірко, тому що ви в своїй душі оплакиваете ось це нездійснене.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Але насправді, що б вас чекало в реальності з цією людиною? В якихось випадках ось ця думка, що Всевишній або Всесвіт прибирає людини з вашого життя для вашої ж захисту, допомагає подивитися на все це під іншим кутом.

1. Не всі люди в нашому житті і в нашому оточенні приносять щастя

Цілком ймовірно, що цей чоловік був посланий вам не для радості, насолоди і задоволення.

Зараз ви проходите через болісний урок. Але, хто знає, якщо б він чи вона з вами залишився довше, то урок був би такий, після якого ви б відновлювалися роками. Чи взагалі б сталося щось фатальне.

2. Ви чіпляєтеся за той сценарій, який вважаєте найкращим, але це ваша суб'єктивна оцінка

Шкода втрачати не конкретно цієї людини, а всі ті ілюзії, мрії, плани, з ним або з нею пов'язані. Ви собі в голові намалювали образ, намалювали сценарії, вам шкода розлучатися саме з ними.

Будьте реалістами. Постарайтеся побачити не вигаданий образ, а того, хто там за фактом.

3. Не оплакуйте те, чого у вас немає. Краще порадійте тому, що ви маєте

Який сенс зливати свою енергію в бездонну яму. Цієї людини немає з вами, у вас немає відносин. Бог Всесвіт у вас не відібрали щось хороше, навпаки, вони вас вберегли, врятували, захистили.

Не варто зосереджуватися на тому, що ви вважаєте втратою. Краще порадіти тому, що ви маєте.

4. Прийміть те, що людина не з вами, і зосередьтеся на чомусь іншому

Прийміть це як факт. Безоценочно, без спроб нагромаджувати нові сподівання та ілюзії. Без бажання знайти винних.

І саме час переключитися на те, на що ви можете впливати. Саме час продовжувати жити свою цікаву і яскраву життя. Від вас залежить, наскільки вона яскрава і цікава.

Автор: Віра Бокарева

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст