Відносини

6 причин, по яких кидають тих, кого люблять

Одного кохання, на жаль, недостатньо...
3.6к.

Любить, але йде...

Одного кохання, на жаль, недостатньо, щоб побудувати міцні щасливі відносини. І думати по-іншому було б дуже наївно. Є багато аспектів відносин, які вимагають часу і роботи.

Тому, коли людина нещасна у відносинах, він припиняє відносини, незважаючи на те, що все ще любить.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Чому це відбувається?

1. Вони не відчувають, що їх цінують.

Відкрита любов і вдячність є паливом для будь-яких відносин.

Коли світ стає занадто неспокійним — діти, робота, побут — ми починаємо сприймати людини, яку любимо, як належне. Відносини стають «побутовими», схожими на сусідів по будинку. І коли людина постійно відчуває, що його не цінують, він може розірвати відносини.

2. Вони не відчувають емоційної підтримки.

Велика частина того, що складає відносини, — це емоційна підтримка між двома людьми, які люблять один одного. Ні один з них не хоче відчувати себе скривдженим або обдуреним.

3. Вони не відчувають поваги.

В основі будь-яких відносин завжди має бути повага. Люди можуть любити один одного, але вони ніколи не дозволили б собі залишитися один з одним, якщо б не виявляли взаємної поваги. Гідність людини завжди буде на першому місці, і ви повинні пам'ятати про цей факт.

4. Вони відчувають втрату фізичної близькості.

Фізична прихильність — це те, що скріплює відносини. Дослідження показали, що несексуальная близькість є ключем до довгострокового щастя у відносинах. У людей є вроджена здатність інтерпретувати емоційні повідомлення тільки з допомогою дотику. Втрата фізичної близькості часто є першим кроком до втрати емоційної близькості. Так що не забувається обніматися, погладжувати один одного, цілувати.

5. Вони не відчувають, що їх слухають.

Нам всім кажуть, що спілкування дуже важливе у відносинах. Тим не менш, багато хто з нас вважають, що це означає, що нам потрібно багато говорити у відносинах. Але відносини — це більше, ніж просто розмови; це також уміння слухати. Люди, які думають, що їх коханий чоловік їх не слухає, відчувають себе пригніченими, недооціненими, невираженими.

6. Вони більше не відчувають емоційного зв'язку.

Дослідження показали, що любов і пристрасть, які виникають на початку відносин, мають тенденцію згасати через два роки, тому кращі відносини — це ті, в основі яких лежить справжня дружба. Емоційний зв'язок часто є тим, що підтримує тривалі відносини, і якщо її більше немає, це може бути ще однією причиною, по якій люди вирішили піти від людини, якого люблять.

У всіх відношеннях є ритм, є свої злети і падіння. Бути з ким-то означає бути уважним і залученим — це потребує ваших зусиль, але щасливі міцні відносини того варті.

За матеріалами: Психологія і факти

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст