Відносини

Ознаки нелюбящей дружини, про яких знають не всі

Часто їх чоловіки ігнорують і думають, що все добре, а потім отримують серйозний удар під дих.
2.4к.

Що робити, якщо в родині постійно скандали, а радість стає все менше?..

Ділюся не явними, але чіткими ознаками, що емоції до чоловіка починають серйозно згасати. Часто їх чоловіки ігнорують і думають, що все добре, а потім отримують серйозний удар під дих.

Краще заздалегідь оцінити ситуацію і для себе вирішити, що робити.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. Вона не піклується про вас

Мені близька ідея, що є всього 5 способів, як людина може показати своє щире бажання порадувати іншої людини. Ось вони:

  • подарунки
  • компліменти
  • допомога у кримінальних справах
  • дотики (і «акробатики», тобто сексу)
  • час удвох

Якщо немає 3-х і більше індикаторів, наприклад, дружина не бажає чіпати чоловіка, не дивує його чим-небудь приємним, і не прагне проводити з ним час, то це привід задуматися, наскільки вона вам рада взагалі.

2. Вона заважає виховувати дітей

Коли у жінки немає почуття довіри до чоловіка, вона противиться тому, щоб чоловік займався вихованням дітей. Наприклад, батько гримнув, бо син лінується робити уроки, дружина влітає в кімнату і кричить на чоловіка, бо він тисне на психіку сина.

Або батько хоче відпустити дитину в магазин або викинути сміття ввечері, а дружина кричить, щоб чоловік ішов з ним, мовляв, небезпечно. Чоловік злиться, тому що це позбавляє дитину самостійності. Часті випадки, коли дружина потайки після повчань батька пояснює дітям, що не треба слухати папу і він просто злиться, «давайте зробимо по-іншому». Наприклад, купує їм іграшки, поки батько проти. Коли чоловік довідається, він, звичайно, злиться і відчуває себе обдуреним.

Читайте також: Що таке НЕЛЮБОВ?

3. Їй неважливо, де і коли ви повернетеся

Відрядження. Робота грошова, тому він не заперечував. Але його дивувало, що дружина давно перестала питати, куди він їде і коли повернеться. Вони сильно відсторонилися один від одного, практично жили порізно, але при цьому чоловік боявся розлучатися з нею і відчував докори сумління, йому здавалося, що дружина любить його і розлучення боляче вдарить по ній. І це враховуючи, що їхній син уже був повнолітній.

Ось такі ознаки відсутності любові в сім'ї. При цьому мужикам може довго здаватися, що все добре, а насправді там просто гора проблем.

Я не буду розповідати, хто винен і чому так сталося. Просто скажу, що кожний повинен працювати над своєю частиною і дивитися на результат. Якщо почуттів немає — розходитися. Якщо є — то терміново все міняти.

Автор: Павло Домрачев

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст