Відносини

Якщо заміжня жінка добре виглядає, незважаючи на вік, треба потиснути руку її чоловікові

По дорослій жінці завжди видно, який у неї чоловік...
3.1к.

За любов багато чого можна пробачити...

Якщо заміжня жінка добре виглядає, незважаючи на вік, треба підійти і потиснути руку її чоловікові. І в очі йому подивитися зі значенням. Це його заслуга.

Він не мучив свою дружину такими витівками. Не сваливал на неї чорну роботу.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Не обзивав її, не критикував, не кричав грубим голосом. Він її обіймав, цілував і любив. І говорив похвали і компліменти. І захищав від небезпек. І втішав в тривозі.

І завдяки гарному звернення він отримав красуню. У віці за сорок це так ясно! Дружина у доброго чоловіка красива, елегантна, спокійна. Сидить собі та всміхається. Або щось по дому робить. Або просто гуляє під ручку з чоловіком ввечері, а всі інші чоловіки заздрять. І думають: «А чому моя дружина не така?» Ах, так зрозуміло чому: жінку треба берегти і плекати, як бойового коня. Як дорогу машину. І просто як людини. І поруч з кожною заміжньої красунею є той, кому треба потиснути руку, — її чоловік.

І, звичайно, бувають самотні красиві дами. І бувають, напевно, дружини, які зберегли красу та гідність у нещасному шлюбі, але ось таких дружин я не зустрічала. Берегти треба свою дружину змолоду — і потім вона неодмінно залишиться красунею і розумницею. І всі будуть говорити, мовляв, пощастило людині з дружиною! Може, й пощастило. Але, швидше, це заслуга мудрого і доброго чоловіка.

Зовнішність жінки і характер дуже сильно залежать від поводження з нею. І від добрих слів ми світимося і молодшаємо. Від обіймів стаємо стрункими. Від поцілунків стаємо красивішим і добрішим... І по дорослій жінці завжди видно, який у неї чоловік — хороший чи не дуже. І чоловікам вибирати, кого вони хочуть бачити поряд з собою: красуню або чудовисько.

Нам, жінкам, треба просто трохи тепла і ласки. Добрих слів і підтримки. А решту ми прощаємо — за любов багато чого можна пробачити.

Автор: Анна Кір'янова

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст