Відносини

Можна стати чоловіком і дружиною, а можна стати рідними людьми

Мені не потрібен чоловік. Мені потрібен рідна людина!
3.3к.

Мені потрібен рідна людина...

Можна стати чоловіком і дружиною, а можна стати рідними один одному людьми. І ви здивуєтеся, але тут є колосальна різниця.

У першому випадку ви робите те, що повинні: вона працює, пере, готує, прибирає, доглядає дітей, віддає подружній борг (найчастіше, з думкою: отстреляюсь і спати), і він працює, лагодить, забиває цвяхи, змінює лампи, усуває засмічення, ростить дітей, віддає подружній борг (в більшості своїй, взагалі ні про що не думаючи). Вони платять іпотеку, планують поїздки на дачу і іноді у відпустку. У відпустці, до речі, більшість сімей виконують ті ж обов'язки: готують, дивляться за дітьми і втомлюються. Втомлюються, втомлюються і втомлюються. Кожен день. Втомлюються і один від одного, тому у кожного з'являється особисте життя, особисті інтереси у вільний від зобов'язань час, куди другого вхід заборонено.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Будучи рідними людьми, вони роблять те ж саме: перуть, готують, лагодять, виховують дітей. З однією лише різницею — вільне від зобов'язань час вони витрачають один на одного. Вони не віддають подружній обов'язок, вони займаються любов'ю або навіть сексом (а різниця тут величезна). У них є спільні інтереси. І не повірите, вони навіть говорять. Просто ні про що за чашкою чаю або келихом вина. Вони і є особисте життя один одного. У них немає секретів, вони знають один про одного все.

І знаєте, що. Мені не потрібен чоловік. Мені потрібен рідна людина!

Автор: Анастасія Поручикова

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст