Відносини

Любов заподіює біль, все інше — прихильність. Важливо вчасно відпустити

Не вирвати з серця, а відпустити. Це велика різниця!
2.4к.

Але я люблю його/її — це не аргумент для виправдання нехороших для вас відносин! Якщо б це була дійсно справжня любов, якою її хотіли б прожити ми, люди нової епохи, то ці відносини мали б вас і збагачували!

Якщо вона цього не робить, і ви все ще тримаєтесь за стосунки, ви все ще живете тут старим розумінням любові. Ми можемо і повинні, нарешті, відпустити ці старі умовності, якщо хочемо влитися в потік світла нової ери. Їм там не місце.

І в моєму житті були люди, з якими я відчуваю глибоку зв'язок, але з якими неможливо гармонійне, усвідомлене і збагачує співпрацю. І мені довелося їх відпустити. Не вирвати з серця, а відпустити. Це велика різниця!

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Тому що всі ми приходимо у це життя з важливим душевним дорученням. І виконати цю місію душі можна тільки в тому випадку, якщо ви у своїх силах і поруч є люди, які зміцнюють вас, які зрозумілі та усвідомлені.

Якщо ви дійсно хочете мати щасливі відносини у своєму житті, то прийміть рішення зараз, що людям, які постійно тягнуть вас вниз і послаблюють вас, більше немає місця у вашому житті.

Це ваше власне рішення: люди, які постійно викликають у мене стрес, погано поводяться зі мною, хочуть маніпулювати мною і не приймають мене таким, хто я є, хто чесний зі мною і/або не розмовляє зі мною про все, не цікавиться мною, а лише часто скаржиться, що просить і думає про себе... Таким людям більше немає місця в моєму житті!

І неважливо, наскільки ви відчуваєте зв'язок з ними в своєму серці! Справжня серцева зв'язок не може бути розірвана. Вона залишається назавжди. І все ж може статися так, що людині немає місця в цій вашого життя.

Це ваше рішення... і тоді світ повертається, і ви магнетично притягуєте повноцінні відносини на всіх рівнях.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст