Відносини

Три поворотні точки у стосунках, після яких точно настане розставання

Багато хто думає, що стосунки закінчуються, коли ви безпосередньо говорите про це один одному. Насправді стосунки закінчуються раніше...
3.7к.

Багато людей впевнені, що відносини закінчуються лише тоді, коли ви безпосередньо говорите про це один одному або коли перестаєте жити разом.

Насправді стосунки закінчуються раніше. Мова йде про так званих точках неповернення ситуаціях, при яких ви начебто ще не розійшлися, начебто ще живете разом і начебто говорите один одному про кохання, але при цьому все, доля відносин вирішена. Лише у виняткових випадках такі відносини можна врятувати, і найчастіше розбіг — єдиний закономірний результат.

На жаль, ці поворотні точки часто лежать на поверхні, але багато хто воліють закривати на них очі і не помічати. Так робити не можна.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. Сварка, після якої жінка погрожує піти

Я повторював і буду повторювати, що не існує ідеальних відносин без сварок. Навіть якщо ви зустрінете тиху сіру мишку, рано чи пізно ви все одно поругаетесь, оскільки ви — різні люди, зі своїми поглядами, думками та бажаннями, і цілком справедливо, що по якомусь з мільйона питань ви не знайдете точок дотику.

Отже, сваритися — це нормально, а ось що ненормально — це жіночі загрози піти. Так, як правило жінка погрожує цим зопалу, і ніхто нікуди не йде, проте, чоловік втрачає один важливий момент. Жінка була готова піти! Тобто подумки вона була готова розірвати відносини і піти (швидше за все, до іншого чоловіка).

Любляча жінка, яка цінує і дорожить своїм чоловіком, ніколи такого не скаже. А раз сказала-значить рано чи пізно її загроза втілитися в життя.

2. Відкрите неповагу

До речі, про цінності чоловіки. Як би м'якше сказати... Для багатьох сучасних жінок чоловік це так, ресурс, хлопчик на побігеньках, вирішувач проблем і обеспечун.

Коли такі жінки говорять про любов, вони говорять не про кохання конкретно до чоловіка. Вони говорять про любов до тих умов, що він здатний подарувати. Тобто, до подарунків, ресторанам, красивим романтичним вчинків, житла, машини, його зарплаті, статусу і далі, далі, далі.

Однак, якщо в один момент у чоловіка все це зникне, то жінка тут же потисне плечах і піде до іншого.

До чого це я. Багато сучасні жінки навіть не розуміють, а як це, поважати свого чоловіка. Їх цьому не навчили. На курсах казали не про це.

Скільки разів я був свідком картин, де жінка прилюдно принижувала свого чоловіка — в магазині, в громадському транспорті, де завгодно. Кохання? Та не смішіть мене. А раз любові і поваги немає, то і такі відносини рано чи пізно закінчаться витратою або розлученням.

3. Присутність інших чоловіків

На жаль, відносини перестали бути бар'єром, який стримує милих дам від:

Спілкування з «кращим» іншому. Ну, таким, який вже п'ять років по ній сохне.

Спілкування з іншими чоловіками на сайтах знайомств (так-так, є й такі дами, які навіть у відносинах сидять там заради «спілкування»).

Постійних походів з колегою по ресторанах.

Нічних посиденьок з подружками.

І так далі і тому подібне. Мене дивують чоловіки, які закривають на таке очі і кажуть:

Ну і що. Подумаєш. Я ж знаю, що вона мене любить, так що нехай робить, що хоче.

Немає. Це так не працює. З таким же успіхом вона може приводити в дім інших мужиків і говорити про кохання, але завжди потрібно дивитися не на слова, а вчинки.

Любляча жінка, яка дорожить відносинами і цінує свого чоловіка, ніколи не дозволить собі те, що описано вище. Якщо ж для неї це допустимо, то для неї так само допустимо в один момент зібрати речі і піти до іншого. Ну, до того, з ким вона познайомилася на сайті знайомств або в клубі.

За матеріалами: Чоловіча берлога

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст