Відносини

2 речі, які здатні зруйнувати навіть гарні відносини

Спокуса начепити рожеві окуляри великий. Але що це вам дасть? Чергову біль і розчарування...
1.5к.

Коли люди чують слово «любов», вони вважають, що це неразрушимое і святе почуття. З ним пара подолає будь-які перешкоди. Адже це взаємно. Значить обидва будуть старатися.

Така логіка здається вірною. Мало у кого виникають запитання, а в чому проблема? З цього і починається пастка, яка заводить людей у тупик. Відносини повинні будуватися зовсім за іншим принципом. Але для початку розглянемо два моменти, які точно зруйнують ваш союз:

1. Очікування

Це перша проблема нашої закоханості. Що ми бачимо перед собою? Та нічого. Просто ми багато фантазуємо і представляємо. Вся суть любові як раз в тому, що це неправда. Ми очаровываемся тим, що самі придумали. Створили якийсь образ, придумали подальші події тощо.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Але хіба це завжди виявляється правдою? Думаю і ви по своєму досвіду пам'ятайте, що зазвичай все зовсім інакше. Так, перший час, може навіть роки, ви живіть просто в казці. Здається, що немає межі вашого щастя. Але рожеві окуляри іноді набридають. Ми не можемо 24/7 ходити в них. Знімаючи їх, ми розуміємо, що виявляється це взагалі не та людина.

Причому незалежно від статі, ми завжди домислюємо. Жінка вважає, що після перших подарунків, він буде завалювати її кожен день. І взагалі, незабаром він стане мільйонером, а вона вибрала його ще тоді, коли він був бідний.

Чоловік вважає, що це найкраща господиня в світі, яка буде піклуватися тільки про нього, кожен день сніданки в ліжко. Адже в перші місяці вона саме так його і радувала. А краса її? Вона ж неймовірна.

Але в процесі життя виявляється, що всі ці вчинки були просто бонусом, щоб вразити. А так само стан ейфорії, коли хотілося б щось робити. Але ми ж дорослі люди і розуміємо, що життя не може бути такою завжди. Ми працюємо, спілкуємося з друзями, родичами і маємо якісь захоплення. Чисто фізично це все підтримувати не зможемо.

Так і настає перше розчарування від наших очікувань. Виявляється, що партнер навіть ні до чого і не прагнув. Симпатія відразу йде кудись далеко і не збирається повертатися.

Часові рамки у кожного свої, але зазвичай це триває не більше трьох років. Потім людина прозріває і терпить, або йде.

2. Вимоги

А ось і другий момент, який плавно випливає з першого. Отримавши розчарування в наших очікуваннях, що ми робимо? Правильно, починаємо міняти партнера під себе. Мовляв, в сенсі ти не хочеш більше заробляти? Ні, я собі це придумала і відмовлятися не хочу. Іди і працюй.

Людей ніби змінюють. Одні повністю відмовляються від своїх обіцянок, а другі не розуміють, що самі собі придумали. У цій стадії відносин починається твориться справжній хаос.

Пройшов якийсь час і вже образливо просто так піти. Та й хіба це правильно? Подумають ще, що я якийсь вітряний. Ось і починають вони один одного змушувати.

Відразу з'являється якийсь значний список того, як треба. Виявляється, що їх взагалі нічого не влаштовувало. Вся їх зв'язок трималася лише на взаємній симпатії. Хоча чим це підкріплювалося, крім первісних інстинктів? Звісно, трапляються конфлікти. На вибір або терпіння, або розставання. Ні про яке щастя немає і мови.

Як не зробити помилку?

Все елементарно просто, вам потрібно подорослішати. Причому не роками в паспорті, а в голові. Зрозумійте, що відносини це не любов чи пристрасть, це щось більше. Всі емоції згаснуть, це науковий факт. Адже нам це потрібно лише на етапі створення дитину і швидкого виховання. Про решту природа не думає.

Але так вийшло, що ми розумні істоти. Нам вже не потрібно думати тільки про це. Сім'я це те, що повинно бути ґрунтовним. А яка підстава у пари, якщо їх пов'язує тільки одне?

Я веду вас до найголовнішого висновку. Щоб створити міцну клітинку, вам потрібно ретельніше дивитися і аналізувати. Відразу дивіться, а підходите ви один одному?

Впевнений, що ми відчуваємо симпатію до величезної кількості людей, навіть до зірок або популярним артистам. Але ми чітко розуміємо, що це марна трата часу. Між нами нічого спільного. Так має працювати і в житті.

Щоб пара існувала довго, треба перевіряти сумісність. Якщо жінка одягається стильно, користується дорогою косметикою і стежить за своєю фігурою, то навряд чи їй буде цікавий мужик в запраних штанях, з витягнутими колінами. Навіть якщо між ними, чудесним чином, промайне пристрасть. Вони просто не зможуть ужитися разом. У них різне сприйняття світу.

Інша справа, якщо цей чоловік сам буде стильним і стежить за собою. Я навіть не торкаюся теми фінансів. Їх захоплення і образ життя вже зобов'язує до певного рівня. Відповідно вони будуть дорівнюють один одному. Їм не буде нудно після втрати ефекту закоханості. Вони однакові.

Це один з мільйона прикладів. Необов'язково повторювати саме його. Зрозумійте цей принцип. Вимагаєте? Відповідайте! Нічого більшого. Дивіться на себе, аналізуйте, вибирайте.

Якщо в процес створення включити мозок, то ви почнете дивитися на світ іншими очима. Звичайно, спокуса начепити рожеві окуляри великий. Але що це вам дасть? Чергову біль і розчарування. Думайте на два кроки вперед. Очаровывайтесь, але не фантазуйте.

За матеріалами: Олександр Романов

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст