Відносини

Чи варто говорити партнеру, скільки у вас було до

Питати партнера про його інтимної історії — це як дивитися фільм жахів, закриваючи обличчя — начебто і хочеться знати, що відбувається, але насправді і не хочеться.

Якщо людина думає, що кількість партнерів як визначає ваш характер, то це вже поганий знак...

Питати партнера про його інтимної історії — це як дивитися фільм жахів крізь пальці, закриваючи обличчя — начебто і хочеться знати, що відбувається, але насправді і не хочеться. Рівень стресу підвищується. І хоча чесність важлива, не завжди легко вдаватися в подробиці минулих зв'язків.

Насправді, ви не зобов'язані вдаватися в подробиці. Ваш партнер повинен знати ваші наміри у відносинах з ним, чого ви хочете і очікуєте, ваші уподобання і табу. Але ось що стосується кількості колишніх...це може викликати дух конкуренції чи буде тиснути на вас в засіках підсвідомості.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Хоча важливо визначитися, що ви хочете розповісти про своє минуле, важливіше бути чесними в тому, чого ви хочете від цього. Будьте чесні у своїх почуттях і намірах, а цифри про минуле можуть створити проблеми, змусити порівнювати або викликати невпевненість.

Якщо людина думає, що кількість партнерів як визначає ваш характер, то це вже поганий знак. Ця цифра нічого не визначає і не може сказати, ви будете гарним партнером чи ні. Це просто цифра.

Якщо ваш партнер підколює вас тим, скільки у вас було до нього, якщо соромить за це або ще що — це червоний прапор у відносинах. Людина може цікавитися вашими минулими стосунками, але не конкретними цифрами. Доречно питати: «чи Були у тебе тривалі стосунки? Ти любив/любила?».

Якщо партнер хоче знати цифру, краще запитаєте, НАВІЩО це йому/їй. Чому це йому/їй важливо? Може його/її щось турбує? З'ясуйте причину і вирішіть її.

У будь-якому випадку, говорити чи ні свою цифру, вирішувати вам. Але ви не зобов'язані це робити. Кожен має право на особисті кордону і приватність.

За матеріалами: soulpost.ru

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст