Відносини

Чому йдуть чоловіки — 6 причин, які жінки часто ігнорують

Жінки, ви дуже помиляєтеся...
4.5к.

Чоловічий погляд на проблему...

Жінки, ви дуже помиляєтеся, якщо і в правду свято вірите в те, що чоловіки, йдучи від вас, біжать до тих витонченим і гордим жінкам, від яких пахне новизною, які жіночніша, красивіше і сексуальніше вас!

Ні! Це не так! Скажу вам від імені більшості чоловіків, що сексуальність і краса тут ні при чому! Журавель у небі красивий і, звичайно, здалеку їм можна милуватися вічність, але просто так ніхто з чоловіків не проміняє свою улюблену синицю на журавля...

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Перша причина, через яку чоловіки йдуть від своїх жінок, — це зневага!

Що таке зневага, думаю, всі знають. Жоден нормальний чоловік не стане себе прирікати на довічне ув'язнення поруч з тією жінкою, яка ним нехтує. Яка дозволяє собі нешанобливо ставитися до нього, думаючи, що він все стерпить, все переживе, і що, взагалі, йому не прикро від цього. Просто — людина він такий!

Ну вже ні, дорогі жінки, що роблять з своїх чоловіків домашніх псів. Рано чи пізно вам скажуть — прощайте! Бійтеся того, хто в своєму терпінні мовчазний...

Чоловік — це лідер, це здобувач, це двоноге подобу лева, як можна робити з царя пса?

Друга причина, по якій чоловіки покидають своїх жінок — вторгнення в їх особисте простір! І ця причина дуже важлива.

Дорогі жінки, які егоїстично думають, що якщо чоловік з вами живе, снідає, займається любов'ю і глибоко на вас одружений, то він не повинен мати свого особистого простору, вільного часу і, взагалі, кожен його крок повинен бути контрольований вами. Я вам хочу сказати, що від вас будуть бігти ваші чоловіки куди завгодно, хоч на край світу, навіть в повне і глибоке самотність, лише б вільно зітхнути!

Не перекривайте кисень своїм чоловікам. Нехай ви перебуваєте в серйозних тривалих відносинах зі своїм обраним, у шлюбі або навіть обзавелися дітьми, ні в якому разі не надягайте на нього наручники, бо це кінець!

У кожного чоловіка завжди має бути особистий час, свій затишний куточок тиші і спокою, в якому вас бути не повинно, свій Особистий простір, (особисте, розумієте?) за межу якого ви не повинні переступати ніколи!

Розумію ваше бажання, жінки, зріднитися тілами і душами, але така близькість все псує.

Дозволяйте своїм чоловікам відчувати себе вільним поруч з вами і вони будуть щасливі поруч з вами...

Повторюся для тих жінок, які вловили тільки що приховану загрозу для себе в моєму попередньому реченні «відчувати себе вільним». Розслабтеся, синиці, нікому не потрібні ваші журавлі!

Хотілося б тільки, щоб ви, рідні, не створювали нам пекло...

Третя причина, по якій лев покидає свій прайд — відсутність подяки! Здавалося б, дрібниця. Але це дійсно важливо.

Вони вас одягають, годують, дарують прикраси, квіти, посмішку, а ви забуваєте їх дякувати! Ні, за квіти та прикраси не забуваєте, але за все інше, яке, нібито, чоловік повинен робити апріорі, воно вами сприймається як належне. Дякуйте за все і завжди!

«Прибив цвях, ну і прибив. На те він і мужик!» — Прошу, шановні пані, ми — не мужики. Ми — чоловіки. Ставтеся до нас, будь ласка, поважніше. Ви ж не баби, вибачте мене, а жінки.

«Ну, плаче баба і плаче. Мені-то яке діло?» Неповага здебільшого викликає неповагу у відповідь! Майте це на увазі.

Дякуйте навіть за те, що, здавалося, не варто подяки. Говоріть нам спасибі і ми будемо хотіти робити заради вас більше...

Четверта причина — це жіноча недоглянутість і занедбаність.

Чому деякі жінки вважають, що якщо чоловік з ними кілька років прокидається в одному ліжку, то це прирівнює його до того, заради якого більше доглядати за собою немає сенсу. Що це за дурниця, жінки?

Якщо ви хочете прожити з чоловіком все життя, то кожен день змушуйте себе фарбуватися, доглядайте за своїм тілом, користуйтеся парфумами, і кожен раз, з нагоди і без неї, намагайтеся виглядати перед вашим чоловіком так, щоб він не хотів дивитися по сторонах.

«Нехай дивиться» — спокійно скаже мені розслаблена жінка, якій ліньки виглядати для свого чоловіка найкрасивішою. А він подивиться...

Знаєте, жінки, особливо неприємний той момент, що, виходячи на вулицю, ви виглядаєте, як богині, а вдома, як...

П'ята причина — це нелюбов. Найстрашніша й найпростіша, мабуть, причина. Він вас не любить. Він не ваш. Ви не його.

У цьому випадку просто відпустіть. Кожен має право на помилку, як би гірко це не звучало, — кожний може опинитися чиєюсь помилкою.

Нелюбов — це навіть не причина, а вирок.

Якщо ваш чоловік вас не любить і ніколи не любив, якщо він з вами «насильно милим», тоді закрийте зараз цей текст, він написаний не для вас!

Шоста причина відходу чоловіків — це погане самопочуття поруч з жінкою!

Якщо жінка завжди ходить без настрою, завжди чимось незадоволена і будь-яке свято поруч з нею перетворюється на горі, то чоловік спочатку не поспішає повертатися додому, а потім покидає цю жінку.

Жінка — це «Свято, яке завжди з тобою». Жінка — це радість, це енергія, це чоловіча сила.

Жінка — це єдиний на світі людина, до якого завжди повинно хотітися повернутися додому, щоб випити з нею келих шампанського за успіх і склянку коньяку за фіаско.

У світі високих і так нелегко. Не хотілося б, щоб ще й рідна жінка забирала всі життєві сили...

Знаєте, от ви, жінки, мабуть, будете зі мною вступати в суперечку, стверджуючи мені, що все мною написане — це дурниця. І що насправді причина чоловічого догляду таїться в красивих довгих ногах, коротких спідницях і в чужій жіночої розбещеності.

Я хочу вам сказати, що кожен дивиться зі своєї дзвіниці. Я от, наприклад, подивився з чоловічою, і можу заявити вам відверто і прямо, що жодна довгонога модель в короткій спідниці ні за що не зможе забрати з відносин або сім'ї чоловіка, якому подобається повертатися додому...

Автор: В'ячеслав Прах

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст