Відносини

8 речей, які хлопці просто обожнюють у жінок

Дівчата, сперечаємося, ви навіть не здогадуєтеся про половину з них, хоча частенько так робите!
11.6к.

Всі дівчата дуже різні. Хлопці люблять їх за якісь родзинки, несхожість на інших, за усмішку, сміх, проникливий погляд... Привабливих рис – дуже багато, і кожен шукає те, що йому наймиліші. Але є, на перший погляд, абсолютно звичайні речі, які обожнюють абсолютно всі хлопці без винятку. Причому дівчата навіть не здогадуються про це! Тому, що якби знали, що чинили б так як можна частіше.

Отже, всі чоловіки обожнюють, коли дівчата роблять наступне:

1. Кладе голову хлопцеві на груди.

Ви собі не уявляєте, милі дівчата, як ми це любимо: прийти з роботи після важкого робочого дня, прилягти на диван і відчути, як хтось рідний і близький кладе голову тобі на груди і обіймає. Це незабутні відчуття! В такі моменти відчуваєш себе захисником і мало супергероєм, адже дівчина спокійна і розслаблена – значить відчуває себе в безпеці біля нас.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Пише повідомлення першої.

Хлопцям з самого дитинства буквально втовкмачують в голову, що вони повинні бути ініціаторами у відносинах, інакше – не чоловіки і т. д. Немає проблем, ми з задоволенням це робимо, але є один момент: нерідко ми губимося в здогадах, чи не занадто напористі або нав'язливі. Тому кидаємося з крайності в крайність: то засипаємо дівчину сотнями повідомлень, то не пишемо зовсім, щоб її не злякати.

Дорогі дівчата, хлопцям точно так само, як і вам, необхідно відчувати, що вони улюблені, що про них думають і згадують. Тому, якщо ви відправите своєму хлопцеві вранці коротеньке повідомлення – це скрасить його день і не виключено, що стане чудовою прелюдією до вечірнього побачення.

3. Каже, як цінує його.

Не всі дівчата однакові: хтось більш ласкавий і ніжний, хтось- більш стриманий або ніяковіє. І

в цьому немає нічого поганого. Адже саме такими вас полюбили. Просто пам'ятайте, що якщо чоловік дуже старається і працює над відносинами (що повинен робити кожен з нас), то розраховує все ж почути, що ви це помічаєте і цінуєте. Повірте, жоден з нас ніколи не поскаржиться на те, що ви занадто часто його хваліть за це. Це той випадок, коли кашу маслом не зіпсуєш.

Вам може здатися, що хлопець і так розуміє, що ви його цінуєте: по щасливій усмішці, ніжним словами, ласкавим обіймів. І ось тут помиляєтеся: практично всім нам потрібно, щоб ви це сказали вголос. Це надзвичайно приємно, так що не скупіться: повторюйте нам це, і як можна частіше.

4. «Грає» з його волоссям, коли хлопець за кермом автомобіля.

Звучить трохи по-дитячому смішно? Згоден. Я теж так вважав, доки одного разу моя дівчина не почала робити це, коли ми їхали на вечірку. Це було... це було... ну дуже приємно!

Дівчата, якщо ви їдете з хлопцем поруч, на передньому сидінні (тому, що якщо на задньому – краще не відволікати від дороги), то потягніться до нього рукою і ніжно погладьте по потилиці, волосся. Він відразу ж почне посміхатися! Перевірте – спрацьовує завжди! Одна примітка: мова тільки про одному русі, не захоплюйтеся – він все ж за кермом і повинен стежити за дорогою.

5. Хвалиться (в міру) своїм хлопцем в Facebook.

В цьому питанні, звичайно, необхідно знати міру, тому що багато дівчат з цим переборщують і дуже сильно. Але, якщо хлопець щиро вам подобається, ви дійсно їм пишаєтеся і захоплюєтеся, то нічого страшного не станеться, коли ви виставите фото спільної вечері. Але – коли повернетеся додому, а не в ресторані (тому, що він вам цього просто не дозволить).

Це буде знаком, що ви його поважаєте, цінуєте, вдячні і хочете поділитися своїм щастям з усім світом. Повторюся: головне – не надто часто або пафосно, тому що отримаєте зворотний результат. Тоді в кращому випадку – ваш хлопець лише промовчить.

6. Слухає по-справжньому.

Дівчата знають, як ніхто інший, що слухати – це не просто сидіти і кивати головою. Це зовсім не пасивне заняття, а дія, що вимагає зусиль і повної концентрації. Іноді у хлопця відбувається щось важливе в житті, він задумав щось грандіозне і рухається до мети, переживає із-за роботи або не може ніяк прийняти важливе рішення, в такі моменти ви повинні не просто слухати, а чути, розуміти, вникати. І головне – він повинен це бачити і відчувати.

Тому не відволікайтеся і не дивіться краєм ока в телефон, скільки б смс-ок вам не приходило. Дивіться в очі і розмовляйте про те, що дуже важливо для нього в цю хвилину. Йому важливо бути впевненим, що ви завжди на зв'язку, завжди підтримаєте і допоможете (навіть якщо він і не потребує допомоги чи підтримки, тому що сам все вирішив). Йому важливо відчувати, що він не один.

7. Пише йому повідомлення, коли гуляє з друзями.

Не будемо приховувати: є просто нестерпні хлопці, які ревнують своїх дівчат буквально до кожного фонарному стовпа і не дозволяє гуляти з друзями, особливо, коли в компанії будуть хлопці. Всі ми чули такі жахливі історії, і це дійсно нерозумно і огидно. Мова зараз про інше: нам необхідно відчувати себе у відносинах безпечно. Так, ми довіряємо своїй дівчині і поважаємо її право на свободу, але, якщо ви напишіть нам кілька разів за вечір всього кілька теплих ніжних повідомлень – це буде здорово.

Дорогі дівчата, якщо ваш хлопець досить зрілий і самодостатній, що з легким серцем відпускає вас одну на вечірку, не забувайте писати йому хоч час від часу. Так, вам буде весело, і, не виключено, що зовсім не до повідомлень, але, повірте, йому це просто необхідно. Тільки уявіть, як він посміхнеться, прочитавши ваше послання. Для нього це знак, що про нього пам'ятають і люблять, а значить, турбуватися. А ревнувати – немає причин.

8. Проявляє ніжність.

Вам не обов'язково буквально накидатися на свого хлопця на публіці, але такі дрібниці, як взяти за руку і ніжно стиснути, обійняти легенько за плечі, коли стоїте разом в черзі до каси в супермаркеті, або як би ненароком зачепить плечем на вечірці, — вони нам дуже приємні. Це допомагає відчути себе поряд з вами, відчувати, що пишаються нами.

Всі ці, на перший погляд, дрібниці мають дуже велике значення. Чоловікам, до речі, дуже легко зробити приємне. Не потрібно нічого вигадувати або викручуватись: просто погладити по потилиці, покласти голову на груди або нагадати, що ви його цінуєте. Це саме так, дорогі дівчата. І якщо ми говоримо про це вголос – значить так і є. Ми дійсно хочемо, щоб ви були щасливі, і дуже стараємося. У когось виходить краще, у когось- так собі, а хтось- взагалі «двієчник». Але, любі наші, коли у нас виходить, скажіть про це, покажіть це, підкресліть це. Начебто дрібниця, а реально приємно.

Відносини – це вулиця з двостороннім рухом. Гарна новина полягає в тому, що чоловікові не потрібні букети квітів та романси під балконом, щоб зробити його щасливим. Просто покладіть йому вранці в кишені крихітну записку зі словами любові, щоб він знайшов її випадково в обід, або поцілунок в щоку, коли дивитеся телевізор разом.

Все дуже просто. Просто любите нас і говорите, показуйте, а ми вже в боргу не залишимося!

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст