Відносини

Не намагайтеся змінити людей, яких любите – навчіться цінувати їх справжніми

Спроби змусити людину стати кимось іншим, означають, що ви не любите його по-справжньому.
3к.

Одна з найбільших помилок, яку ми здійснюємо в стосунках – це намагатися змусити іншу людину вести себе у відповідності з нашими очікуваннями. Але в кінцевому підсумку доведеться дорого заплатити за той за миттєвий ефект, якого, можливо, вдасться досягти.

Створений вами нова людина буде лише ожилим плодом вашої уяви, який незабаром зникне, як це, зрештою, відбувається з усіма фантазіями.

Ваші старання змусити людину стати кимось іншим, означають, що ви не любите його по-справжньому. Чи не розрізняєте такі речі як любов, потяг, захоплення і закоханість.

Якщо ви перебуваєте в справжніх і люблячих відносинах, тоді не намагаєтеся переробити коханого/кохану в нову особистість. Всі ми – унікальні зі своїм набором якостей, прив'язаних до ядра нашої істоти. Але, звичайно, це не означає, що якщо людина має згубні звички, які завдають шкоди добробуту його самого і оточуючих, ви повинні закривати на це очі.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Однак спроби змусити іншого почати по-іншому думати, говорити, вести себе, одягатися і ставитися до людей, часто руйнують стосунки. В такі моменти ваш улюблений людина стає бомбою уповільненої дії, готової вибухнути в будь-який момент, як тільки закінчиться терпіння.

Легше сказати, ніж зробити

Дозвіл людям бути собою – це досить важке завдання. Ми всі винні в тому, що намагаємося перетворити друзів і партнерів у людей, які повністю нам підходять. Якщо ви є релігійною людиною з усталеною системою традиційних цінностей, ви, швидше за все, спробуєте змінити світогляд партнера – атеїста і вільнодумця.

Якщо вам не подобаються пірсинг і татуювання, ви спробуєте змусити людину, якого, як ви стверджуєте, любіть, позбутися від цих особливостей його зовнішності. Коли ваш спосіб мислення кардинально відрізняється від образу мислення партнера, ви будете намагатися нав'язати йому свою філософію і переконання.

Поставте себе на місце коханої людини, і ви зрозумієте, як це виснажує та втомлює – будувати відносини з тим, хто не дозволяє вам бути собою.

Гірше того, коли ми опиняємося не в силах змусити кого-або вести себе певним чином, то часто, навіть не усвідомлюючи цього, сердимося і ображаємося на близьку нам людину. Цей негатив поступово руйнує навіть самі ідеальні відносини. А адже ви обоє заслуговуєте кращого.

Вони є такими, як є, не просто так

Ми не завжди закохуємося в людей, типажі яких вважаємо для себе ідеальними. Всесвіт зводить нас з тими людьми, які допомагають нам більше дізнатися про себе і вирости в духовному плані. Духовне зростання – це не тільки розвиток свідомості і осмислення себе як частини вищої сили, але і переживання особистого пробудження, трансформації, коли світ починає поставати з інших точок зору.

Якщо ви демонструєте неупереджене ставлення до людини, що живе життям, відмінної від тієї, яку ви завжди вважали «ідеальної», значить, вас можна назвати духовно розвиненою особистістю.

Найбільш щасливими є ті відносини, в яких партнери відкриті один перед одним. Прислухайтеся до партнера, зрозумійте причину, за якою він надходить тим або іншим чином, і навчіться приймати його таким, який він є.

Це не завжди легко, але якщо ви дійсно любите, то приймаєте людини разом з усім його унікальним своєрідністю.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст