Відносини

8 магічних речей, які відбуваються, якщо ви перебуваєте в правильних стосунках

Ви думаєте, що знаєте про кохання, поки не зустрінете того, хто повністю переверне ваші уявлення про неї...
3.7к.

Ось у чому полягає дивина любові: ви думаєте, що знаєте про кохання, поки не зустрінете того, хто повністю переверне ваші уявлення про неї. Любов змінює вас, робить життя кращим і безперечно варто того, щоб її дочекатися.

А ще ви дізнаєтеся багато інших не менш важливих речей. Нижче перераховано лише мала частина того, що ви відчуваєте, коли перебуваєте з коханим і потрібним вам людиною:

1. Ви відчуваєте, що вам не потрібно занадто старанно намагатися

Так, відносини вимагають зусиль. Але чого вам не скаже більшість людей, так це того, що в правильних стосунках любов не вимагає від партнерів великих зусиль. З правильною людиною все здається природним.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Вибір вами один одного виглядає неминучим, немов інакше бути просто не могло. Так, вам треба багато встигати, але ці відносини немов пливуть за течією, чим і відрізняються від не найвдаліших.

2. Після сварки ви відчуваєте, що стали ще ближче і що хочете намагатися заради ваших відносин

У книзі «Маленькі красиві речі» Шеріл Стрэйд описує різницю між двома своїми чоловіками, розповідаючи, що обидва вони були схожими один на одного і при зустрічі обов'язково знайшли б спільну мову. Але чому тоді перші стосунки закінчилися, а другі – ні? Коли вона і її нинішній чоловік одного разу зійшлися в жорстокій сварці, кожен з них вийшов з неї з бажанням змінитися і стати ще ближче, ніж до цього.

Питання не в тому, сваритеся ви чи ні. Конфлікти трапляються у кожної пари, і навіть частіше, ніж ви можете собі уявити. Питання в тому, відштовхуєте ви після цього партнера або намагаєтеся стати одне для одного краще.

3. Ви отримуєте впевненість в кожній сфері свого життя

Якщо «жити довго і щасливо» дійсно можливе, то, швидше за все, тільки після сейсмічного зсуву, викликаного вашим знайомством з людиною, яку ви дійсно любити всім своїм серцем.

Ви не просто занурюєтеся в царство пристрасті і взаємної одержимості один одним, нехтуючи усіма іншими сферами свого життя. В правильних стосунках ви розвиваєтеся ще активніше, ніж раніше.

4. Комфорт тепер важливіше пристрасті

Безсумнівно, у здорових відносинах ви однаково потребуєте і в першому, і в другому, але з часом приходить розуміння того, що пристрасть нічого не коштує і можлива з багатьма людьми у вашому житті.

А комфорт і відчуття того, що ви щодня можете проводити один з одним щастя, дружбу і сумісності, це справді рідкість. Це безцінне. Зрештою, це і є основа по-справжньому щасливого подружнього життя.

Читайте також: Ваша любов не може змінити людину, поки він сам цього не захоче

5. Рани вашого дитинства гояться

Одним з найбільш сильних почуттів в правильних стосунках є відчуття абсолютної безпеки. Часто це призводить до відродження вашого «внутрішнього дитини». Іноді від цього пара виглядає легковажною, а прихильність партнерів – кілька дитячої. Але часом справи йдуть куди гірше, і люди проектують на партнера свої глибокі травми минулого.

Так чи інакше, але, відчуваючи себе коханими і в повній безпеці, ви починаєте працювати над вирішенням своїх прихованих проблем. Ви налаживаете відносини з батьками. Вам вже не так страшно і тепер вас менше турбує невизначеність.

Зв'язок з вашою другою половинкою робить вас досить вільними, щоб відкрити в собі все, що ви так довго придушували. І наслідки цього змінюють вас.

6. Ви починаєте довіряти своїм віком

У молодості, перш ніж побачити, коли та чи вийде у вас задумане, ви часто піддаєтеся переживань про всяких «якщо» і «коли». Але як тільки ви знаходите собі правильного партнера, це відразу ж нагадує про те, що весь цей час ви були на правильному шляху. Що попередні невдалі стосунки і не могли бути вдалими. І що вам варто просто покластися на життя і дозволити всьому йти своєю чергою.

7. Ви знову відкриваєте в себе радість

Багато людей вважають, що любов надихає розкрити свою романтичну натуру, і на якийсь час так і відбувається. Однак правильні стосунки допомагають відкрити в собі і щось більш глибоке – своє внутрішньо щастя.

Правильні відносини дарують вам ті ж відчуття, які наповнювали вас, коли ви були зовсім молоді і відкриті серцем. Але що ще важливіше, вони не зникають, коли ви знаходитесь на відстані від свого партнера. По суті, це одне із самих разючих відмінностей між правильними і неправильними відносинами. Перші роблять вас щасливими постійно, а другі лише на той час, що ви проводите разом з партнером.

8. Ви відчуваєте себе абсолютно іншою людиною, але набагато більше схожі на себе, ніж коли-небудь раніше

Заради любові ви не повинні змінюватися, любов повинна сама міняти вас природним чином. Це частина її магії.

В правильних стосунках ви відчуваєте себе так, немов повністю змінилися, але при цьому стали більше схожі на себе, ніж раніше. Вам здається, що змінилося дуже багато, і що речі, які залишилися незмінними, тим самим говорять про свою важливість.

Любов всього вашого життя – це не просто партнер, з яким ви можете нескінченно перекидатися млосними поглядами. Це ваш найближчий, мотивуючий і впливова людина. А вплив правильного людини робить ваше життя такий, про який ви мріяли, нехай і без казкової романтики.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст