Відносини

4 ознаки того, що він хоче тривалих відносин, але боїться зізнатися

Для правильного чоловіка ви завжди будете пріоритетом!
5.9к.

У вас в житті теж, напевно, бувало так, що після кількох побачень, ви починали задаватися питанням, чи закоханий він у вас чи ні.

Краще, звичайно, буде запитати про це прямо. Можливо, виявиться так, що думки і почуття, які він носить у собі, співзвучні з тим, що почуваєте та думаєте ви самі. Звичайно, для цього буде потрібно набратися сміливості, але якщо ви розраховуєте з цією людиною створити серйозні стосунки – то краще поговорити на цю тему відкрито.

Однак якщо ви не відчуваєте в собі сміливості почати розмову або хочете перестрахуватися, то зверніть увагу на ці 4 ознаки, які свідчать про те, що він ставиться до вас дуже серйозно.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. Він завжди десь поруч з вами

Перший і очевидний ознака: якщо він по-справжньому зацікавлений, він буде намагатися перебувати поруч з вами. Навіть якщо його не буде поруч фізично, він все одно намагатиметься дати про себе знати яким-небудь способом.

Якщо ж у найромантичніший період залицянь вам частенько доводиться замислюватися про те, що його давно не було видно, то це означає, що скоро він назавжди зникне з поля зору. Тому що якщо чоловік хоче створити з вами тривалі стосунки, він буде намагатися робити все, щоб ви не забували про нього.

2. Він все планує сам

Він буде бажати, щоб все ваше свідомість було захоплене ним одним, тому постарається якомога раніше розпланувати всі найближчі ваші зустрічі. Він сам пропонує, що ви вдвох будете робити на вихідних, а в кінці побачення будує плани на наступну зустріч з вами.

І якщо до кінця зустрічі він скаже щось на кшталт: «Я напишу тобі... Може бути, як-небудь ще зустрінемося», тоді це точно є негарним натяком на те, що ви для нього є для нього запасним варіантом.

Так що не потрапляйте в пастку, тому що для правильного чоловіка ви завжди будете пріоритетом. Як кажуть італійці, numero uno.

Читайте також: 9 речей, про які вас ніколи не змусить задуматися правильний хлопець

3. Розвиток відносин

Якщо у нього дійсно на вас великі плани, тоді буде намагатися проводити з вами як можна більше часу. Це означає, що він буде не просто фізично бути присутнім, але й постарається приділити вам свою увагу.

Він прямо попросить про те, щоб ви подарували йому свій час, а у відповідь подарує вам всього себе. І завдяки йому ваші відносини зроблять новий крок вперед: він поділиться розповіддю про потаємні моменти свого життя, розповість про свою улюблену музику, про роботи та інших важливих особистих подробицях, тому що хоче, щоб ви у всіх сенсах стали частиною його життя.

4. Почуття спокою

Цілком природно, що поруч зі своєю людиною у вас виникає відчуття спокою і задоволеності. Ви будете почувати себе розслабленою в його присутності, тому відносини будуть прогресувати найбільш органічним чином.

Дослідження, проведене для книжкового проекту Everlasting, в ході якого були опитані самі щасливі подружні пари, дозволило з'ясувати, що головним «клеєм» їх відносин були комфорт і легкість, які вони відчували поруч один з одним.

Якщо відносини з обранцем більше нагадують боротьбу, то, можливо, настав час рухатися далі. Але якщо поруч з цим чоловіком ви заспокоюєтеся і настрій піднімається, то, як кажуть, треба брати!

Таким чином, в гармонійному союзі навіть процес подолання перешкод буде здаватися справою досить простим. У будь-якому випадку, проблеми у відносинах стануть менш напруженими і більш простими для вирішення.

Якщо у ваших стосунках присутні всі ці ознаки 4, то, значить, він і є «той самий». Дайте йому час подолати страх, перш ніж він визнається у своїх почуттях.

І навіть якщо поки поруч з вами немає такого чоловіка, не варто засмучуватися. Пам'ятайте, що ви є прекрасною жінкою, гідною любові. Поява правильного чоловіки у вашому житті – це лише питання часу. Одного разу він з'явиться на порозі вашого життя, і ви все зрозумієте.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст