Відносини

10 думок, які не дають чоловікові спокою, коли він зустрічає свою єдину

Чоловіки не дуже люблять говорити про свої почуття. І ось що вони часто залишають за кадром...
8.8к.

Чоловіки не дуже люблять відкриватися і говорити про свої почуття. Однак це зовсім не означає, що вони нічого не відчувають або взагалі не думають з цього приводу.

В любові чоловіка обпалюються і відчувають біль так само, як і жінки. Просто часто свої переживання вони залишають за кадром.

І коли чоловік зустрічає ту саму, єдину, в його голові можуть виникати наступні думки:

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

«Я повинен тримати оборону».

Спочатку він буде чинити опір своїм почуттям. Йому може бути важко повірити в те, що відбувається. Адже він зустрів свій ідеал. Тобто все занадто добре, щоб бути правдою. Його також можуть лякати нові емоції і почуття.

«З кожним разом вона стає все красивішим».

Через якийсь час він усвідомлює, що абсолютно зачарований цією дівчиною і нічого не може вдіяти з тим, як на нього впливає її особлива магія.

«Мене не хвилюють її недоліки. Мені подобається з нею спілкуватися».

Потім він побачить її такою, яка вона є насправді. Так, вона зовсім не така досконала, як здавалося спочатку. Але це відкриття нічого не змінить.

Він захоче закохатися ще сильніше. Все тому, що поруч з нею йому дуже добре.

«Мені здається, я можу їй все розповісти».

Поступово він буде відчувати себе комфортніше і дійсно відчує емоційну прив'язаність. Вона стане йому ближче, ніж хто-небудь ще. З цією жінкою він захоче бути відкритим. Тепер він готовий відкрити свої слабкі сторони.

«Вона – єдина».

Він підсвідомо уникає флірту з іншими жінками. Він знайшов ту, яку шукав.

«Це дійсно любов?»

З кожним днем він все більше зміцнюватися у своїх почуттях. Проте іноді в його думках буде прослизати сумнів, чи дійсно це те саме почуття, дійсно чи це любов? І винна в цьому минуле, коли його зрадили і робили боляче.

«Цікаво, чи достатньо я хороший для неї?»

Настане момент, коли він погляне на своє життя і задумається про те, як стати кращим партнером для неї. Він дійсно цього хоче, тому задається такими питаннями.

«Вона – одна на мільйон».

Він зрозуміє, що ця дівчина дійсно особлива. Вона та, яку він шукав все це час. І минулі невдачі та помилки перестануть його турбувати. Більше того, вони, можливо, навіть були потрібні для того, щоб він навчився цінувати справжню любов.

«Я й подумати не міг, що так буває».

Він буде просто приголомшений, коли в його серці заграє всіма барвами справжня любов. Вона і схожа, і абсолютно не схожа на всі його уявлення про неї. Почуття накриють з головою, але це призведе лише до кращих змін.

«Ось що значить щастя».

Нарешті він зрозуміє, що значить знайти щастя в любові. Що означає комфорт, спокій, радість і задоволеність життям поруч з іншою людиною... поруч з нею.

Фото: womee.ru

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст