Відносини

9 речей, які чоловіки хочуть від жінок, але ніколи не попросять

Ця стаття для всіх тих жінок, яким важко зрозуміти, що ж в головах у їх чоловіків.
6.7к.

Чоловіки часто мовчать про свої почуття, тому що така в них природа, чоловіки, як правило, очікують певні речі від своїх дівчат і не хочуть просити про це, тому що їм здається, що це досить очевидно.

Ця стаття для всіх тих жінок, яким важко зрозуміти, що ж в головах у їх чоловіків. Деякі речі можуть здаватися лежать на поверхні, але я б не писав про них, якщо б люди про них не забували. Давайте почнемо.

  1. Вони хочуть поваги

Усі чоловіки хочуть поваги від своїх партнерів, і я не виняток. Я вважаю себе щасливчиком, тому що мені ніколи не доводилося просити про це, дуже сумно, коли вам насправді потрібно просити свою другу половинку про повагу. Що це значить – шанувати чоловіка? Це дуже просто. Чоловікам потрібно визнання. Визнання їхніх успіхів, їх хороших вчинків і старань. Дозвольте мені навести приклад, я домігся успіху в житті завдяки підтримці людей, завдяки прийняттю і почуття кохання, яке я отримую, незважаючи на моє рішення, у мене завжди будуть люди, які будуть пишатися своїми досягненнями.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Моя дівчина – подарунок долі, бо вона поважає мене за те, хто я, і не було ще такого дня, щоб вона мене не підтримала. Перед моїми друзями вона поважає мене ще більше. Для мене надзвичайно багато значить, що любов мого життя дійсно поважає мене за те, якою я. Це не так вже й важко, пані. Будьте причиною його посмішки.

  1. Щире захоплення

Захоплення і повагу насправді йдуть рука об руку. Вашому чоловікові не потрібно від вас нічого більшого, ніж ваше захоплення всім, що він для вас двох робить. Суть тут в «СПРАВЖНЬОМУ» захопленні, його не можна симулювати. Хлопці дуже легко відчувають фальшиве захоплення і можуть вам сказати, щоб ви перестали симулювати, а можуть і промовчати. Просто будьте щирими, хапають все, що він робить, всієї тієї важкою роботою, яку він робить заради вас двох, і він буде щасливий, як ніколи. Повірте мені, це працює. Вона захоплюється тим, який я, і я, в свою чергу, роблю те ж саме, жодного фальшивого захоплення. Не так вже й складно досягти повного щастя.

  1. Ваша присутність

Присутність – основа всього, більшість чоловіків просто очікують, що ви будете поряд і не вважають, що про це потрібно просити (я в цьому випадку думаю так само). Коли у мене відбувається щось важливе, наприклад, запуск великого бізнес-проекту або значну подію, я завжди хочу, щоб вона була поруч, і це повинно відбуватися само собою, тому я ніколи не прошу її, але вона все одно приходить. Таке природне присутність дуже важливо. Якщо вам потрібно просити свою дівчину бути з вами, коли це важливо для вас, ви забираєте з цього всю чистоту, вона ПОВИННА бути там за своєю ініціативою. Тому пані, дайте йому потрібна присутність і отримаєте від нього те ж саме або навіть більше.

  1. Заохочення

Усі чоловіки хочуть і люблять заохочення. Я буду зараз говорити про себе, для мене немає нічого більш підбадьорливого, ніж її підтримка і те, як вона заохочує мене продовжувати тягнутися до кращого. Кажуть, що за кожним успішним чоловіком стоїть жінка, це правда і у мене саме так. Я важко працюю, тому що вона заохочує мене ніколи не переставати вірити в себе, вона допомагає мені усвідомити мої сильні сторони і зникнути моїм забаганкам. Дами, вірте в свого чоловіка, заохочуйте і підтримуйте його всіма своїми силами, це приведе вас до кращих відносин.

  1. Справжня вдячність

Чоловіки обожнюють подяку, коли вона від серця. Це також не дуже складно, все що потрібно – це подякувати його або посміхнутися, коли він що-то для вас робить, коли він лізе зі шкіри геть, щоб зробити вас щасливими, коли він дуже старається, щоб ви усміхалися. Подяку за найменші жести – те, що може зробити його дійсно щасливим за його дій. Коли людей не цінують, вони поступово перестають для вас старатися, тому що відчувають порожнечу всередині. Не дозволяйте, щоб це сталося з ним і цінуєте все, що він для вас робить. Ви помітите, що він робить для вас ще більше, коли бачить, що ви цінуєте його зусилля, бо я роблю те ж саме.

  1. Його «час з пацанами»

Хлопці не просять про особистому просторі, тому що в цьому немає нічого надзвичайного або незвичайного. Якщо ваш хлопець тусується з друзями, ви повинні розуміти, що з-за цього він не любить вас менше. У всіх хлопців є кодекс, мої друзі підтримують мої відносини, тому що моя дівчина поводиться з усіма ними дуже круто, коли я тусуюсь з моїми пацанами, вона ніколи не перепитує. Така незалежність також створює цілий новий шар довіри, який не так просто розвинути, це каже хлопцеві, що його дівчина/дружина довіряє йому без сумнівів. Дайте йому його «час з пацанами», пані.

  1. Ваша безмежна підтримка

Без її підтримки мене б тут не було, я був би лікарем (я ненавидів їм бути) і проживав би нудну середньостатистичну життя. Я не міг би опинитися тут без її безмежної підтримки, і мені жодного разу не доводилося просити про це, вона завжди знає, що сказати і зробити, щоб я відчув себе всемогутнім. Така підтримка, безкорислива підтримка, неймовірно важлива для самооцінки будь-якого чоловіка.

Мені дуже не вистачало впевненості в собі, і сьогодні люди ставлять мене в приклад завдяки тому, що вона зі мною зробила. А тепер уявіть, що це говорить ваш хлопець, хіба ви не відчуваєте себе добре, тому що він так про вас говорить? Що він дякує вам за всі свої успіхи? Він буде, якщо ви надасте йому справжню і безмежну підтримку.

  1. Визнання

Чоловіки зазвичай виконують кілька ролей у житті і дуже важливо, щоб ви визнавали всі що він робить і намагається зробити. Вони сини, брати, чоловіки, батьки, так багато різних ролей, і їх дуже рідко за це визнають. Я визнаю мою дівчину за кожну роль в її житті, і вона робить те ж саме для мене. Дами, визнавайте вашого чоловіка, якщо хочете, щоб він робив те ж саме.

  1. Бажання

Чоловіки люблять бути бажаними так само сильно, як і жінки, а може й більше, але вони ніколи в житті вам про це не скажуть. Фліртуйте з ним час від часу, відносини без романтики – мертві. Скажіть йому, який він красивий, що ви його обожнюєте, як ви його любите. У чоловіків відразу ж підвищується впевненість у собі, коли вони знають, що так бажані своїми коханими жінками.

Переклад статті – 9 Things Men Want But Never Ask For via Клубер

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст