Відносини

9 кроків, які допоможуть швидше забути колишнього

Забути колишнього, звичайно, неможливо, тим більше відразу після розставання. Але ми говоримо про те, як допомогти собі пережити розставання і рухатися далі. І ось самі дієві поради:
2.9к.

1. Відчуй всі.

Єдиний спосіб пережити це — пережити це. Просто час не допоможе. Тобі потрібно докласти зусиль, щоб це відчути, усвідомити, інакше ти будеш ще довго оговтуватися від цього.

2. Утримайся від нових відносин.

Забувати одного в обіймах іншого — не варіант. Це може допомогти на мить, але не в перспективі. Ти пошкодуєш.

3. Не зловживай.

Тобі може хотітися напитися, але це не принесе нічого, крім нудоти і відрази до себе. Алкоголь або інші засоби не допоможуть пережити те, що ти відчуваєш. Сюди входить і їжа. Ти можеш заїдати стрес морозивом або шоколадом, але не забувай, як це позначиться на твоїй фігурі, а потім і самооцінці.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

4. Тренуйся.

З кожним присіданням, кожним подоланням кілометром уявляй, як твій колишній пошкодує, що пішов від тебе. Крім того, фізичні навантаження провокують викид позитивних гормонів. А ще допомагають боротися з наслідками зловживань ?

5. Знайди стабільний заробіток.

Так ти зможеш відчути себе самодостатньою і поліпшити якість свого життя.

6. Став маленькі цілі «Я зроблю...» і одне велике обіцянку «Якщо/коли...».

Замість того, щоб планувати пробігти марафон, почни з «Я буду бігати 10 км у тиждень». Почни з маленьких перемог. Потім подумай про свою обіцянку «якщо/коли» як про угоду з дияволом, де диявол — це ти.

7. Бери вихідні.

Іноді у тебе будуть погані дні, коли захочеться нікуди не виходити і пережити наплив емоцій. Дозволяй собі це. Не часто, але іноді можна.

8. Прийми реальність.

Твоє життя — не романтична комедія. Він навряд чи повернеться. Досить чекати його дзвінка або повідомлення, вистачить думати написати йому. Якщо ти будеш сподіватися на нього, твоє життя буде стояти на місці. Вистачить прикрашати ваші відносини. Пам'ятай не тільки гарне, але й погане, що у вас було. Не звинувачуй нікого. Йди далі.

9. Створи запасний план.

На той випадок, якщо ти почуєш вашу улюблену пісню, чи побачиш його фото з новою дівчиною — придумай, що ти зробиш: подзвониш подрузі, підеш в спортзал, зробиш собі ванну. Якщо ти заздалегідь продумаєш, що зробиш в таких ситуаціях, тобі буде легше впоратися з емоціями і не наробити дурниць.

За матеріалами — soulpost.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст