Відносини

8 речей, які можна сказати про ваших відносинах, судячи з пози, в якій ви спите

У цій статті наведені найпопулярніші пози серед пар, і що ж вони про ваші стосунки можуть розповісти...
3.1к.

Навряд чи ти сильно звертаєш увагу на те, в якій позі ви спите вночі. І напевно ти думаєш, що у відносинах є речі і поважней, ніж те, як ви спите (і ти права). Але, все ж, ти здивуєшся, дізнавшись, як багато про вас можна сказати судячи з ваших позами сну.

Чому з ним можна так багато з'ясувати? Тому що пози, які ми приймаємо у сні, ми приймаємо абсолютно несвідомо. І наш «нічний мова тіла» — найправдивіший. Тому, його тлумачення може призвести до приголомшливим відкриттям. Аж до того, наскільки сильно ви сумісні.

Ось 8 позицій сну, відкривають таємниці вашої любові і стосунків.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

«Під час сну ви не можете прикинутися. В це час ви особливо чесні, ранимі і набагато більше схильні до того, щоб повідати про сокровенне своїх відносинах – позою, у якій ви спите.» — Корін Світ

  1. «Дзен» — стиль

Багато людей думають, що відсутність фізичного контакту уві сні означають брак близькості у відносинах. Але вчені вважають інакше. Якщо ви спите спиною до спини, ледь торкаючись один одного, це означає, що у вашій парі є відчуття, що ви разом вже цілу вічність. Вам один з одним неймовірно комфортно, і ви дуже довіряєте один одному. Настільки, що ви можете спокійно повернутися один до одного спиною, ні про що при цьому не турбуючись. Ця поза сну поширена і серед нових пар і тих, хто вже разом роками.

  1. Лицем до лиця

На відміну від «спиною до спини», якщо ви спите обличчям одне до одного, при цьому не стикаючись, значить ви обидва хочете чогось більшого, чогось вам не вистачає. Це підсвідоме прагнення до більшої близькості та взаємодії допомогою дотиків. Тому що навіть уві сні ви хочете бути близько один до одного. Не варто з цього приводу так турбуватися, можна просто протягом дня робити все, щоб стати з партнером ближче. Рано чи пізно це позначиться і на вашій позі сну.

  1. Ласки

Нам властиво думати, що поза «воркующих голубков» в ліжку – найпоширеніша, але ти будеш здивована дізнавшись, що тільки п'ята частина всіх закоханих пар сплять у такій позі. Звичайно, спочатку, перед сном воркують майже все, але пізніше змінюють позу, в якій і засинають. Це тому що зона комфорту у всіх різна і є люди, яким незручно так спати. Не все так розкуті. У міру розвитку відносин ласки стають все відвертішими і відвертіше.

  1. Домінування

Ось ця поза може спровокувати різні проблеми. Якщо твій партнер намагається зіштовхнути тебе з ліжка, поцупити ковдру або зайняти місце, то це підсвідома боротьба за владу. Це може означати, що вони хочуть більше впливу у стосунках, або що ти занадто все контролюєш. У цьому випадку варто турбуватися, тому що в подальшому це може призвести до великих проблем.

  1. «Заплутана історія»

Провести всю ніч в обіймах коханого – що може бути романтичніше? Але на ділі все не так. Дослідження показують, що бажання бути практично нероздільним зі своїм партнером може означати, що ви надто залежите один від одного. Навіть уві сні у вас є потреба завжди бути разом. А не уві сні проблема теж відчутна: ти відчуваєш себе повністю поглинутим цими відносинами, не звертаєш уваги на інші аспекти свого життя. Це тривожний дзвіночок!

  1. «Звіздар»

Поза, в якій один партнер лежить на спині особою в стелю, а другий затишно влаштовує свою голову на плечі першого. І звичайно, по такій позі можна зрозуміти, хто домінує у відносинах. І це той, хто лежить на спині. Він бачить себе, як основу відносин – сильну сторону. А той, хто лежить на плечі – потребує підтримки і тому спирається на партнера. Непогана ідея буде спробувати помінятися місцями, щоб зрозуміти, як у відносинах відчуває себе партнер. Якщо обом буде комфортно, то це хороший показник того, що в тобі потребують так само, як і потребують тобі.

  1. Переплетені ногами

Іноді нам хочеться відчути ту саму зв'язок між вами, коли ви торкаєтеся один до одного ногами. У цій позі зручно спати багатьом парам, тому що вона об'єднує і любителів поспати на боці, і на животі і на спині. Вчені говорять, що якщо партнер заграє з тобою уві сні, то він жадає інтимної близькості. Ще така поза означає, що ви настільки близькі один одному, що шукаєте один одного навіть уві сні.

  1. Спочатку сплетені один з одним, а потім спина до спини

Багато пар на початку ночі сплять в тісному контакті, а пізніше виявляються спиною до спини, ледь торкаючись. Незважаючи на те, що тільки вісім відсотків пар сплять таким чином, це ознака дуже сильною і глибокого зв'язку. Це означає, що вам добре разом, але ви отримуєте задоволення і в самоті, окремо, не надто залежачи від партнера. Це добре для обох і це також означає, що ви досягли потрібного балансу комфорту в стосунках.

Наостанок

Якщо поза, в якій ви спите з партнером, згідно статті, говорить не те, що б ти хотіла почути, то пам'ятай про позитивному мисленні. З ним і спробуй вжити заходів. Поліпшите свою взаємодію в денний час, сблизьтесь, вирішите всі свої внутрішні і міжусобні конфлікти і спостерігайте, як будуть змінюватися відносини, а з ними і поза сну. Хоча, звичайно, іноді все залежить не від тебе. Якщо у вас є діти або тварини, то вибору в якій позі спати особливо немає, тому що треба під всіх підлаштовуватися. Але все одно дуже важливо те, як ви взаємодієте зі своєю коханою людиною. Це допоможе зрозуміти, чи та людина поруч з тобою.

Переклад статті — 8 Things Your Sleep Position Can Tell You About Your Relationship via Клубер

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст